Este puesto ya no está disponible.

Noční směna 22-06 / čtvrtek-sobota

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Pracujte přes noc a dopřejte si volno přes den!

Pokud hledáte práci na nočních směnách, neváhejte a kontaktujte nás - na všem se domluvíme!
Nabízíme plný zkrácený úvazek, popř. DPP - kombinace denní/noční směny, ale můžou být jen noční.
Během noci (22-06), kdy je restaurace uzavřená, se jedná o úklid restauračního zařízení a zázemí restaurace. Možnost chodit pouze víkendy, popř. delší směny 18-06, 20-06.

Koho hledáme?

Jsme jednička na trhu s rychlým občerstvením. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy našeho týmu. Pro restauraci McDonald ‘s Zličín Ikea Home Park hledáme nové kolegy, kteří preferují práci převážně v noci, a to jak na plný/ zkrácený úvazek či brigádu. Náplň práce tvoří příprava rychlého občerstvení po dobu 1 hodiny a především úklid restaurace a přípravu pro další denní provoz.
Úklid: čištění grilů, filtrování fritéz, úklid ostatních zařízení v kuchyni a příprava provozu na druhý den.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu HPP 161,-/hod na plný/zkrácený úvazek, brigáda 138,-/hod
  • plný úvazek víkendový příplatek 10 %
  • plný úvazek příplatek za státní svátek 100%
  • osobní odměnu podle toho, jak se Vám a restauraci povede, s možností zvyšování základní mzdy o 5 Kč po zaškolení
  • 45% slevu na stravování
  • benefit kartu, se kterou získáte slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • FlexiPassy
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s Vámi počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • chuť učit se novým věcem, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a pečlivost
  • znalost češtiny

Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát.

¿Quieres saber más?