Este puesto ya no está disponible.

Mekáč hledá ZAHRADNÍKA!!!

Temporal
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Kde se sejdeme?
Náš Mekáč najdete na Chlumecké 764/2. Dá se sem jet autem, autobusem nebo metrem.
Jak si představujeme spolupráci?
Hledáme zahradníka co se nebojí za to vzít. Potřebujeme někoho kdo má ideálně vlastní vybavení jako například: sekačku, křoviňák, rýč… Blíží se období kdy je potřeba se o okolí restaurace více starat a rádi bychom na to měli profíka ideálně s příslušným vzděláním a zkušenostmi.
Práce by vždy probíhala po předchozí domluvě, ale kreativitě se samozřejmě meze nekladou.
Bude potřeba sekat, sázet možná sem tam něco kácet a odvážet.
Tak co teda od Vás potřebujeme?
Vzdělání a zkušenosti v oboru.
Vlastní příslušenství viz výše.
Spolehlivost - když se na něčem domluvíme, musí to klapnout.
Samostatnost.
Co od nás můžete čekat?
Mzdu 250Kč/h.
Smlouva na DPP nebo DPČ.
Fér jednání a v případě vašeho zájmu a naší spokojenosti Vás můžeme doporučit kolegům na dalších pobočkách (máme jich 7).
Zaujal Vás inzerát?
Tak šup šup klikejte a pište!

¿Quieres saber más?