Dlouhodobá brigáda u McDonalďs FORUM NOVÁ KAROLINA-130kč/hod

Temporal
Ostrava
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Dlouhodobá brigáda přes školní rok!

Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže, tak neváhej a pojď k nám. Co tě u nás čeká? Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu od 122 Kč/hod
  • Po zapracování 130Kč/hod. a další postupné zvyšování tvé mzdy až na 160Kč/hod.
  • Stabilní zaměstnání i v této nejisté době
  • Mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu
  • Možnost naplánovat si směny dle vlastních požadavků
  • Kariérní růst až do pozice managementu
  • 50% sleva na stravování
  • za práci po 22. hodině nadstandardní příplatek 20% - od 146 Kč/hod
  • Benefit kartu se kterou získáš slevu u McDonald´s a u jejich partnerů
  • Uvolněná atmosféra a skvělá parta lidí

Co požadujeme?

  • Min. základní vzdělání
  • Ochota učit se novým věcem
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Týmového ducha
  • Odpracovat alespoň 3 dny v rozmezí po-pá
  • Odpracovat min. 2 víkendy v měsíci
  • Možnost pracovat až do 22:00/plnoletí do 24:00

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát

¿Quieres saber más?