Podpora projektů Mystery Shoppingu
Ipsos

Ipsos

La empresa

Ipsos

Ipsos

  • Estrategia, Gestión del cambio, Educación, Marketing/Comunicación, Publicidad
  • Entre 250 y 2000 empleados

La oferta

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte je?

Ipsos byl založen roku 1992 a je výzkumnou technologickou a konzultační společností. Spolupracuje s pobočkami sítě Ipsos v 90 zemích. Z Prahy řídí projekty po celém světě, sídlí zde Ipsos Mystery Shopping Global Support Centre a vedení Ipsos Central Europe Cluster (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko). Dlouhodobě se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Ipsos podporuje řadu veřejně prospěšných projektů jako jsou Národní potravinová sbírka, Giving Tuesday, Ježíškova vnoučata.
Ipsos také přispívá na charitu, každý rok podpoří několik desítek organizací jako je UNICEF, Světluška, Pomozte dětem – Kuře, Nadace Naše dítě, Lékaři bez hranic, Kapka naděje, Kavárna modrý domeček, Dejme dětem šanci, EDA – raná péče a jiné.

Ipsos také spolupracuje s vysokými školami (VŠE, FSV UK, ČZU, ZČU atd.) a formou exkurzí a přednášek předává své know-how studentům.

Ipsos
Chcete se dozvědět více o Ipsos?Firemní kultura, týmy, technický stack, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnosti. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zajišťujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, ve které se cítí nejlépe.
Naše oddělení se zabývá kontrolou zákaznické zkušenosti metodou Mystery Shoppingu a aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

Co tě čeká:

  • každodenní kontakt se „sítí“ externích spolupracovníků – Mystery Shopperů, kteří realizují různé mystery aktivity (osobní návštěvy, volání, chaty …);
  • organizace práce a přidělování úkolů jednotlivým Mystery Shopperům, především v odlehlejších lokalitách;
  • podpora při rozšiřování Mystery Shopperské sítě v zemi.

Co ti nabízíme:

  • flexibilní práci v rozsahu 20 hodin týdně, nutno odpracovat každý pracovní den alespoň 3-4 hodiny z kanceláře, po zaškolení možnost částečně pracovat z domova;
  • praxi v největší výzkumné agentuře v České republice, v dynamickém prostředí;
  • zapojení do projektů pro významné společnosti (např. z oblasti financí, telekomunikací nebo automobilového průmyslu);
  • práci v moderně vybavených kancelářích v centru Prahy (Slovanský dům);
  • možnost spolupráce na DPP, DPČ, případně OSVČ;
  • možnost dlouhodobé spolupráce;
  • nástup možný ihned.

Požadavky na pozici

Co očekáváme:

  • výbornou znalost českého jazyka;
  • znalost systému MS Office, především MS Excel (uživatelská znalost Svyhledat výhodou);
  • osobní nasazení, drive, dobré mezilidské a komunikační schopnosti;
  • nadšení se učit novým věcem;
  • zodpovědnost a dodržování termínů;
  • zkušenosti z call centra nebo zákaznické podpory výhodou.
Ipsos

Ipsos

¿Te interesa esta oferta?

  • Compartir en LinkedIn
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en Twitter