Este puesto ya no está disponible.

Business Konzultant - přidejte se k Transformaci České pošty

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Česká pošta
Česká pošta

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co to znamená?

Jako Business Konzultant se staneš klíčovým hráčem v týmu finančních a korporátních služeb. Tvým úkolem bude nejen definovat a realizovat transformační projekty, ale také se podílet na definici a vývoji nových aplikací a posouvat stávající procesy na novou úroveň. To vše s vášní a kreativitou, které Ti jsou vlastní.

Hlavně Tě čeká spousta zábavné kreativní činnosti, kdy žádný den nebude stejný.

Tvá role v týmu:

  • Připravovat business cases a projekty, které budou mít skutečný dopad na naši společnost.
  • Navrhovat inovativní způsoby, jak optimalizovat a automatizovat naše procesy.
  • Vytvářet podnětné reporty, které budou mít reálný vliv na naše rozhodování.
  • Být hnací silou za změnami a řídit je tam, kam chceme jít.

Co od Tebe požadujeme:

  • Zkušenosti jako business konzultant nebo analytik - minimálně 2 roky.
  • Orientuješ se v IT světě a máš zájem o moderní technologie a trendy.
  • Jsi schopen převzít zodpovědnost za složité projekty a vést je ke skvělým výsledkům.
  • Máš skvělé komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu.

A na co se u nás můžeš těšit?

  • 5 týdnů dovolené.

  • Motivující finanční ohodnocení.
    Příležitost ovlivnit budoucnost klíčové společnosti v České republice.

  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů a šanci ovlivnit práci stovek kolegů, tisíců společností a stovky tisíc zákazníků.

  • Spolupráci s TOP managementem.

  • Pracovní prostředí hned vedle Václavského náměstí v centru Prahy.

  • Přátelský kolektiv, kterému není zábava cizí.

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.

  • Příspěvek na rekreaci, nebo dětské tábory.

  • Zvýhodněné mobilní tarify pro tebe a tvoje blízké od společnosti T-Mobile.

  • Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.

  • Pružnou pracovní dobu.

  • Možnost Home Office.

  • A k tomu navíc příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s. p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

¿Quieres saber más?