Senior Controller - konsolidace dat

Indefinido
Prague
Salario: 90K a 120K Kč por mes
Teletrabajo ocasional

Carvago
Carvago

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Holding EAG je součástí silné investiční skupiny Portiva. Zaměřujeme se především na vývoj DMS softwaru, datových řešení a IT služeb pro digitalizaci a modernizaci automobilového trhu. Naším cílem je stát se evropským lídrem digitálních technologií v automotive segmentu. Součástí EAG holdingu jsou mimo jiné například i první evropský marketplace s ojetými vozy Carvago, nebo společnost na zabezpečování vozů Cebia a mnoho dalších.

Kdo jsme

  • Jsme poměrně mladá, přesto stabilní skupina, za níž stojí zkušení investoři a silní hráči automotive trhu.

  • Vymýšlíme, vyvíjíme a na automotive trh přinášíme inovativní řešení, které pomáhají optimalizovat procesy a inovovat prodejní kanály.

  • Napříč odděleními máme týmy profesionálů z různých oborů i zemí.

Proč právě EAG

  • Získáte kariérní příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti s možností růstu.

  • Dostanete nadstandardní finanční ohodnocení.

  • Čeká vás příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích s terasou v širším centru města.

  • Nabízíme benefity z oblasti sportu, kultury, cestování, seberozvoje, elektroniky a mnoha dalších.

  • Vyplácíme finanční odměnu za doporučení nového kolegy.

  • Umožňujeme nákup vozu za zvýhodněných podmínek.

Co u nás budeš dělat?

  • Rešerše nových společnosti před nákupem do skupiny

  • Kompletní zaštítění procesu M&A (pricing, kontrola, smlouvy)

  • Vytvoření měsíčního konsolidovaného reportingu pro akcionáře a financující banky

  • Standardizace finančních procesů jak v stávajících, tak v nově akvírovaných firmách

  • Nastavení vnitroskupinových vazeb a pravidel licencování a transfer pricingu

  • Aktivní účast na strategickém plánování a rozhodování, na skupinovém řízení cash flow

  • Rozvoj a udržování spolupráce s externími účetními a daňovými poradci

  • Prezentování dat vedení společnosti

Requisitos

Jak jsme si Tě vysnili?

  • Zkušenost v oblasti financí a controllingu (alespoň 3-4 roky)

  • Zkušenost s konsolidací dat z více jak 3 firem z více zemí

  • Silné analytické a komunikační dovednosti

  • Schopnost efektivní spolupráce v týmu a s různými odděleními ve firmě

  • Znalost měsíčního konsolidovaného reportingu a účetních standardů

  • Schopnost přizpůsobit se rychle měnícímu se prostředí a růstu společnosti

  • Angličtina na velmi dobré úrovni

¿Quieres saber más?