Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Inside Sales Representative for IT Player with CZ/SK_Prague

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 31. júla 2023
Príležitostná práca na diaľku
skúsenosti: > 6 mesiacov
Vzdelanie: Vyššie odborné vzdelanie

Webhelp CZ/SK

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Na pražskou Brumlovku na Praze 4, hledáme pro náš projekt světového IT lídra energického, ambiciózního kolegu/kolegyni.
Baví Tě pomáhat lidem, jsi dobrý po telefonu, umíš poradit, navrhnout řešení? Máš obchodní duši?
Můžeš pracovat v mezinárodním kolektivu s šancí být denně v kontaktu s předními partnery.
Jestli si říkáš: “to zní dobře”, tak pak se hodíš přesně k nám!

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?

  • Zodpovědnost za portfolio partnerů, se kterými budeš denně v kontaktu

  • Pravidelná proaktivní telefonická komunikace s partnery ohledně promo akcí, představení benefitů partnerského programu a individuální řešení požadavků a obchodních příležitostí

  • Podpora partnerů při uzavírání velkých obchodních příležitostí, nastavení vhodných promo cen

  • Včas a pohotově odpovídat na telefonáty a emaily

  • Poradit partnerům ohledně výberu vhodných produktů (PC, print) a navrhnout správné řešení v kooperaci s oficiální distribucí.

  • Registrace nových partnerů do partnerského programu

Preferované skúsenosti

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • Výborné ústní i písemné komunikační schopnosti v českém či slovenském jazyce

  • Dobrou znalost anglického jazyka v ústní i písemné podobě.

  • Výborná znalost práce na PC – MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS Powerpoint)

  • Předešlé zkušenosti s B2B, sales nebo zákaznickým servisem výhodou

  • IT znalosti výhodou

  • Pozitivní přístup, organizační schopnosti a orientaci na cíl

  • Samostatnost při řešení problémů a podpora týmu

  • Pečlivost a kvalitu odváděné práce

A CO ZÍSKÁŠ OD NÁS?

  • 25 dní plně placené dovolené

  • Stravenky

  • Chutná káva & čaj

  • Čerstvé ovoce a občerstvení na pracovišti

  • Multisport karta

  • Slevové výhody pro IT vybavení

  • Každodenní používání cizích jazyků, zejména angličtiny

  • Herní koutky (stolní fotbalek, PS4), relaxační zóny a terasy (pro kuřáky i nekuřáky) a plně vybavené kuchyňky

  • V okolí budovy je spousta restaurací, které jsou také vhodné pro vegany

  • Tým, který je za všech okolností spravedlivý a lidský, včetně správy a řízení společnosti

  • Sídlíme blízko MHD (metro Budějovická)

  • Fitness centrum nebo park v blízkosti

  • Interaktivní aktivity: teambuilding, firemní večírky, sport atd.

  • Příležitost rozvíjet kariéru v nadnárodním prostředí

Zaujala tě pracovní pozice a chceš se stát součástí našeho týmu? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis.

Náborový proces

Prescreen with our recruiter, F2F interview, 1st round with our Supervisor Sandra and last round with country manager. Don´t worry is not too hard :)

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".