Táto pozícia už nie je k dispozícii.

POKLADNÍ VE FIREMNÍ RESTAURACI JENEČ U PRAHY

Zmluva na dobu neurčitú
Modletice
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 31. augusta 2022
Žiadna práca na diaľku

Perfect Canteen

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Chcete mít stálé a jisté zaměstnání v příjemném prostředí firemní restaurace? Chcete do práce chodit rádi a každý den se těšit na přátelský kolektiv a milé a stálé zákazníky? Přijmeme nové, usměvavé a spolehlivé kolegy či kolegyně, kteří chtějí v našem Perfect týmu pracovat jako pokladní.

Co u nás budete mít na starosti?

  • Budete profesionálně a s úsměvem obsluhovat hosty naší firemní restaurace.
  • Čeká vás práce na pokladně, práce s hotovostí, platebními kartami atd.
  • Celkově budete dbát na čistotu v prostorách naší restaurace.
  • Budete tváří naší firemní restaurace, která je určená pouze pro zaměstnance společnosti Řízení letového provozu, s hosty tak budete mít velmi blízký vztah.
  • Našim hostům na ŘLP nabízíme nepřetržitý servis, tedy kolegyně pokladní pracují ve dvousměnném provozu – ranní od 5 hodin do 15 hodin, odpolední od 15 hodin do 23 hodin. Frekvence směn 2x ranní + 2x odpolední + 2 dny volno. Ideální pro hlídací babičky😊

Co vám nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci se stabilním zaměstnavatelem.
  • Velmi přátelský kolektiv a pohodovou atmosféru, zní to jako klišé, ale přijeďte a zjistěte sami😊
  • Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty.
  • Nabízíme vzdělávací a teambuildingové akce.
  • Máme k dispozici benefity jako například zcela zdarma vstupy do ZOO Praha, do Botanické zahrady, do jednoho z pražských aquaparků a budete-li chtít, máte možnost od nás získat MultiSport kartu.

Preferované skúsenosti

Jak si vás představujeme?

  • Moc rádi vás vše zaučíme, zkušenost s prací na pokladně je výhodou, ale není podmínkou.
  • U nás najdou příležitost lidé zodpovědní, pečliví a profesionální.
  • Podmínkou je váš úsměv na tváři a výhodou je chuť dojíždět do zaměstnání po vlastní ose.

Chcete sa dozvedieť viac?