nangu.TV

nangu.TV

Junior Linux Administrátor / on-site / HPP

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Praha

Spoločnosť

nangu.TV

nangu.TV

  • IT / Digital
  • Od 50 do 250 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Praha

Táto pozícia bola obsadená!

Česká softwarová firma nangu.TV zajišťuje technologický vývoj, funkcionality a provoz IPTV / OTT platformy, kterou v Evropě denně používá přes 1 milion uživatelů. V tomto dynamickém odvětví působí od roku 2004. Svého času start-up s cílem “vyrobit něco hezkého” si postupně vybudoval pozici lídra na českém a slovenském trhu a úspěšně expanduje i ve střední a východní Evropě. Spolupracují s největšími hráči na trhu, s telekomunikačními operátory a poskytovateli internetu, nabízejícími interaktivní televizní vysílání jako klíčovou službu: Orange, O2, T-Mobile, Swisscom Broadcast aj. Největší výzvy přicházejí se sportovními událostmi, jako je třeba fotbalová Liga mistrů, kdy se přenáší stovky gigabitů až terabity dat za sekundu a v jeden okamžik se musí obsloužit statisíce uživatelů!

Popis pozice

Jsi linuxový nadšenec, byť čerstvý absolvent a hledáš zajímavý job?
Chceš pracovat v bezva partě pohodových (nejen) linuxáků, kteří si mezi s sebou rádi pomáhají a nešetří humorem?
Máš zájem se technologicky rozvíjet a učit se nové věci?

V nangu.TV ti dáme příležitost, která tě profesně posune o velký kus vpřed.

Čeká tě zajímavá náplň práce:

Důležité info na úvod - nejsme Help Desk - s koncovými uživateli nepřijdeš do styku!

  • instalace a konfigurace serverů platformy;
  • řešení rutinních provozních problémů na úrovni 1st Level Support;
  • participace na upgradu komponent platformy a OS;
  • diagnostika HW a síťových problémů;
  • podpora dodavatelům IPTV a OTT služeb;
  • správa provozní dokumentace;
  • 24/7 pohotovost – po zaučení a osvojení si potřebných znalostí (vychází cca 1 týden 1x za 6 týdnů).

S jakými technologiemi se u nás jako 1st Level Support setkáš:

  • staráme se o více než 500 serverů, na kterých běží Debian;
  • Apache, Nginx, Wildfly, Tomcat;
  • PostgreSQL, Oracle, Cassandra;
  • Jira, Icinga2.

Vítané zkušenosti

Jak si tě představujeme:

  • oblast IT ti není cizí a práce s Linuxem tě baví;
  • máš základní znalost SQL a TCP/IP;
  • nechybí ti nadšení pro nové technologie a postupy;
  • zajímáš se, jak věci fungují a co je podstatou problému;
  • máš plynulou češtinu nebo slovenštinu a
  • alespoň mírně pokročilou úroveň angličtiny;
  • v týmu je nám vlastní prozákaznicky orientovaný přístup;
  • důležitá je systematičnost a pečlivost;
  • uvítáme samostatnost a někdy se hodí odolnost vůči stresu.

Čím nás zaujmeš, ale není podmínkou:

  • orientací v serverovém HW;
  • znalostí verzovacích nástrojů Git;
  • zkušeností s provozem serverových aplikací Apache, Nginx, Wildfly, Tomcat;
  • znalostí databází PostgreSQL, Oracle, Cassandra;
  • znalostí skriptování v některém z jazyků: Python, Perl, Bash;
  • zkušeností s administrací Windows (Sharepoint, Teams), aj.

Proces náboru

Čeká tě jednokolové výběrové řízení. U pohovoru se setkáš přímo s teamleaderem našeho juniorního Operations týmu. Pobavíme se o tom, co tebe baví a nás každý den motivuje být lídry v oboru = o technologiích! Rádi tě v nangu.TV provedeme. Necháváme si pár dní na rozmyšlenou, ale vždy se v případě oboustranného zájmu snažíme o brzké zaslání nabídky.

V nangu.TV se můžeš těšit na:

  • ojedinělý a úspěšný produkt, který v Evropě denně používá přes milion uživatelů;
  • silné know-how, nejnovější technologie, nadšení pro to, co děláme;
  • nadstandardní podporu v profesním růstu (konference a školení dle vlastního výběru v rámci celé Evropy);
  • nekorporátní prostředí, plochou organizační strukturu, stabilitu české renomované firmy;
  • neformální a přátelskou atmosféru, bezva kolektiv kolegů a kolegyň;
  • work-life balance, core pracovní doby 10 – 16 h, možnost homeoffice, 20+5 dní dovolené, sick days, aj.;
  • k platu finanční odměnu a pestrou škálu benefitů – např. proplacení ročního kupónu na MHD, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny;
  • relax room s retro gameskami, šipky, posezení na střešní terase s výhledem;
  • LAN party s občerstvením, podporu sportovních aktivit, nevíkendové teambuildingové a incentivní akce;
  • chutnou kvalitní kávu po celý den a bez limitu, pravidelné firemní snídaně, čerstvé ovoce;
  • atraktivní kanceláře v moderní ekologické budově AFI Karlín Butterfly, pár minut od centra s možností parkování.

Zaujala tě naše pozice Junior Linux Administrátor? Neváhej a ozvi se nám! Těšíme se na tebe :-)

nangu.TV

nangu.TV

  • Praha
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Pôsobivé CV? Poradíme vám ako na to

Ako sa v životopise možno čo najlepšie odprezentovať? Ako svoje schopnosti pôsobivo vložiť na papier? Čo zdôrazniť? Aké slová a pojmy používať?