GoodCall

GoodCall
GoodCall
  • Rok založení

    2014
  • Zaměstnanci

    60
  • Zastoupení pohlaví

    60 %40 %
GoodCall
GoodCall

Věřím, že náš byznys má pozitivní dopad na zaměstnanecké odvětví.

Blake Wittman

European Business Director

GoodCall
GoodCall

U práce se nebojíme bavit. Chemie v týmu je tu klíčová.

Tomáš Faust

Sourcing Partner

GoodCall

Ráda sleduji posun každého nového kolegy, pro kterého je práce v GoodCall první pracovní zkušeností, jako byla kdysi pro mě.

Lan Anh Tran Ba

Senior Talent Soucer

GoodCall
GoodCall
GoodCall
GoodCall
GoodCall
GoodCall
GoodCall
GoodCall

Sledovat!

Nový vítr v recruitmentu

GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla ve vyhledávání vhodných kandidátů pro konkrétní firmy. Vyvažují misky vah a spojují ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používají nové technologie, často neozkoušené postupy a nechávají se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělají ho cool a zábavný.

Slaví každý úspěch

Je tam skvělá káva a bezkonkurenční parta lidí. Vzájemně mezi sebou sdílí osvědčené tipy a zajímají se jeden o druhého. Všichni ladí stejnou vlnu. Každý malý úspěch se slaví, a když se zrovna nezadaří, nevadí. Namísto bezcílného kárání se každému dostane podpory, pomoci od druhých a jede se dál. 

V pátek chodí za písničkou

Firemní kultura je tam velmi zdravá a otevřená. Společné chvíle tráví i mimo práci. Nedávno to byl vinný sklípek v Mikulově, laser game nebo GoodCall ladies sauna. Kromě toho pořádají také „Friday Fives“. V pět zavírají stroje a jdou si společně posedět, popovídat, popít a užít si pár písniček. Nutno říct, že někteří z nich jsou velmi dobří tanečníci. 

Vložit profil na své webové stránky

Otázky a odpovede