Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield

O Honzovi

Honza ve volném čase hraje beach volejbal nebo chodí na lezeckou stěnu. V zimě navíc vyráží na běžky, v létě trekuje po horách. Součástí jeho životní filosofie je skauting. Každé léto jezdí jako vedoucí na 14 dní na tábor, což je díky pětitýdenní dovolené schopný zvládnout a užít si následně i nějakou hezkou dovolenou s přáteli a rodinou.

Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield

Sledovat!

Poznej Honzu

Jako student si nepředstavoval, že ve svém prvním zaměstnání stráví hned osm let. Navíc činností, která je úplně mimo jeho studijní obor, jímž byla ekonomika dopravy. Ale nabídka inzerovaná tehdy společností Cushman & Wakefield ho zaujala natolik, že se rozhodl to zkusit. Od začátku se jednalo o obchodní pozici, která zahrnovala neustálé jednání a komunikaci s lidmi, a velmi brzy zjistil, že právě tohle ho baví a naplňuje ze všeho nejvíc. Není typ člověka, který dokáže celý den jen koukat do tabulek, možnost interagovat s lidmi je pro něj při práci klíčovou.

Obchodní centra v dobrých rukou

Honza na své současné pozici vede pětičlenný a zodpovídá za pronájem 14 obchodních center. Dohlíží na to, aby byla obchodní centra plně pronajata, a to kvalitními nájemci. Oslovují také potenciální nájemce, kteří by mohli do obchodních center vstoupit, nebo jednají se stávajícími nájemci o prodloužení smluv. V rámci jeho týmu má každý člen na starosti několik obchodních center a Honza to celé zastřešuje. Kromě toho jsou důležitou součástí jeho práce i konzultace a podpora vlastníků v okamžiku, kdy plánují přestavbu či rozšíření obchodních center. A v neposlední řadě se stará i o komunikaci a rozvoj lidí v týmu.

Vložit profil na své webové stránky