Marketing Coordinator
Capexus

Capexus

  • Čiastočný úväzok
  • Dátum nástupu:
  • Prague
  • Možnosť pracovať čiastočne na diaľku
  • 3-ročné vysokoškolské štúdium
  • > 1 rok

Spoločnosť

Capexus

Capexus

  • Interiérový dizajn, Stavebníctvo / Verejné práce, Komerčné nehnuteľnosti
  • Od 50 do 250 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Prague
  • > 1 rok

Poznáte je?

Za více než 10 let na trhu změnila společnost CAPEXUS pracovní prostředí pro více než 400 společností od malých startupů po velké korporace. Navrhuje a vytváří jedinečné kancelářské interiéry, které myslí nejen na moderní design, ale také na funkčnost, zdraví zaměstnanců a udržitelnost. O projekty v České republice se stará více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení či workplace consultancy.

Přidejte se k misi měnit pracovní prostředí k lepšímu. CAPEXUS jde příkladem a ví, jak důležité je se do práce těšit. Proto funguje jako jeden tým. Zaměstnanci společně rostou a umí podporovat nejen sebe navzájem, ale i řadu dobročinných projektů. Firma je členem asociace Studio Alliance a na konci roku 2021 se spojila s ČEZ ESCO. Už nyní tak ví, že ji čekají další zajímavé výzvy. A vy můžete být u toho.

Capexus
Chcete se dozvědět více o Capexus?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Co budeš dělat Ty?

  • úzce spolupracovat s marketingovými specialisty
  • propagace společnosti CAPEXUS napříč offline i online marketingovými kanály
  • spravovat web a sociální sítě, vytvářet obsah pro sociální sítě
  • zajišťovat marketingové a prezentační předměty
  • zpracovávat firemní interní newslettery
  • připravovat firemní prezentace a případové studie
  • spravovat CRM databázi
  • podporovat marketingový tým
  • realizovat ad-hoc úkoly

Co v CAPEXu získáš?

  • zaměstnání v silné a stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • práci na částečný úvazek
  • neformální atmosféru a přátelské prostředí
  • základní plat + pravidelné bonusy
  • 25 dní dovolené při plném úvazku
  • po 4 odpracovaných letech jednorázově měsíc volna navíc
  • narozeninové volno
  • 3x sick day
  • 2x týdně možnost práce z domova
  • vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudeš!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti

Požadavky na pozici

Co by Ti nemělo chybět?

  • vhodné pro absolventy či studenty posledního ročníku VŠ
  • zájem o architekturu, design a stavebnictví
  • výborná znalost češtiny slovem i písmem
  • výborná znalost internetového prostředí
  • velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • zkušenost se správou sociálních sítí Facebook, LinkedIn, Instagram
  • otevřenost, cílevědomost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a časová flexibilita
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1

Co může být výhodou?

  • zkušenost s editací webu v CMS systému (př. Solid Pixels nebo Wordpress)
  • zkušenost s Pinterestem
  • zkušenost s PPC, SEO, Google Analytics a Mailchimpem
  • nástup možný ihned

Proces náboru

Pokud Tě výše uvedená pracovní nabídka zaujala, zašli svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis. V případě kladného posouzení Tvé nabídky budeš pozván/a k osobnímu pohovoru.

Capexus

Capexus

Máte záujem o túto ponuku?

  • Zdieľať na LinkedIn
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na Twitteri