Zásilkovna

Zásilkovna

Příběh Zásilkovny

Zásilkovna vtrhla na český a slovenský logistický trh v roce 2010 jako úplný nováček. Revoluční myšlenka a velká odvaha zakladatelky Simony Kijonkové firmu vyhoupla na jednu z největších a nejoblíbenějších sítí výdejních míst ve střední a východní Evropě. Každý den více jak 1 500 Zásilkovňáků přepraví 190 000 zásilek do více než 30 zemí světa. Packeta Group se nezaměřuje pouze na evropský trh, ale má ambice i v zahraničí (například v USA nebo na Blízkém východě).

I přesto, že společnost funguje přes 10 let a spolupracovníci stále přibývají, drží si atmosféru start – upu. Aby si práci usnadnili a zpřehlednili, zavádí se tady postupně nová pravidla, procesy a otvírají nová oddělení. To s sebou přináší zajímavé pracovní příležitost. Stačí, když člověk chce a nebojí se zeptat a může se posouvat firmou jak pozičně, tak i oborově.

Zásilkovna je doslova živý organismus a každý týden čeká na Zásilkovňáky nová výzva, díky které společně zase o kousek vyrostou. Nouze není ani o vtipné historky. Ty se sbírají nejen v práci, ale i mimo ni. Třeba když vyrazí na motokáry nebo na bowling, když si udělají pokerový večírek nebo o Halloweenu vyřezávají dýně.

A co benefity? Ani ty tady nechybí. Jasným favoritem pro všechny jsou zaměstnavatelem plně hrazené stravenky.

Koho hledají

Zásilkovna je firma pro každého bez ohledu na zkušenosti nebo „zářezy“ v CVčku. Důležité je, aby se člověk s firmou ztotožnil a měl ji rád. Ten pravý Zásilkovňák neřeší, jakou funkci má na vizitce. Když je potřeba, sundá sako a lakýrky a jde pomoc kamarádům do skladu nebo rozvážet zásilky. A to vše s úsměvem na rtech! Jen díky tomu, že všichni táhnou za jeden provaz, je Zásilkovna tam, kde je dnes.

Co je dobré vědět

Tým Zásilkovny tvoří známá jména českého businessu. Ať už jde o zakladatelku Simonu Kijonkovou, která se pravidelně objevuje na předních příčkách nejvlivnějších žen podle Forbes, nebo Kamila Chalupu, který převzal v červnu 2020 Českou cenu za PR – Lemur 2020. Takže je tady rozhodně od koho se učit. A to není vše! Společnost pracuje s předními českými influencery, takže je na denním pořádku, že se v kancelářích mihne Kazma nebo Jirka Král.

Vložit profil na své webové stránky

to_validate : organizations.show.status-warning.to_validate