Este puesto ya no está disponible.

SEO specialista

Resumen del puesto
Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Teletrabajo ocasional
Competencias y conocimientos
Capacidad de comunicación
Looker
Semrush
Google analytics
Ahrefs

VISIBILITY DIGITAL

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Chceš budovat kvalitní SEO a máš za sebou aspoň dva roky praxe v oboru? Pokud bys rád získal zkušenosti v jedné z největších digitálních agentur na českém trhu, neváhej se k nám připojit!

Do interního SEO týmu pražské agentury Visibility sháníme novou posilu, ať už muže nebo ženu na částečný, případně i plný úvazek. Nástup je možný ihned.

Requisitos

Minimálně dva roky praxe v SEO

Zvládáš úspěšné projekty a víš, co znamená dělat SEO efektivně a dlouhodobě? Pak hledáme právě tebe!

Základní znalost linkbuildingu

Chápeš význam kvalitních zpětných odkazů a dokážeš je získat i bezplatně? Pak čekáme, až se ozveš!

Rutinní pohyb v prostředí Google a MS Office

Používáš dokonale Google Disk spolu s nástroji jako Sheets, Slides nebo Docs? Nemáš problém s vytvořením tabulky v Excelu nebo přípravou prezentace v Powerpointu? Pak už se netrpělivě těšíme na spolupráci!

Ovládání analytických prostředků Google Search Console a GA4

Úlohy v Google Search Console a Google Analytics 4 zvládneš i po půlnoci během svatby svého nejlepšího přítele, protože nikdy neztratíš potřebnou orientaci a umíš implementovat získaná data? Pak jsi dokonalý kandidát!

Pokročilou znalost nástroji Collabim, Ahrefs a Screaming Frog

Výhodou je orientace v dalších nástrojích typu Marketing Miner, Site Pulp, Semrush, Surfer SEO, Chat GPT 4 a publikační platformě Whitepress.

Všechny uvedené nástroje se stanou tvými každodenními pomocníky při analyzování a optimalizaci webů. Co nebudeš zvládat, rádi vysvětlíme.

Schopnost analyzovat data a tvořit na jejich základě účinné SEO strategie

Dokážeš interpretovat data a samostatně přemýšlet nad tvorbou účinné SEO strategie a dlouhodobého content plánu? Tak neváhej a přihlaš se!

Co budeš dělat:

  • Analýzy klíčových slov, SEO audity, Content Gap analýzy, linkbuilding

  • Optimalizace webů pro vyhledávače a zlepšení jejich viditelnosti i tržeb

  • Práci na linkbuildingových aktivitách zvyšujících autority webů

  • Pravidelně sledovat a reportovat výkony klientských webů prostřednictvím GA4, GSC, Looker Studia a dalších nástrojů

  • Připravovat pracovní plány a SEO strategie pro naše klienty

  • Spolupracovat s týmem pro interní SEO aktivit

  • Připravovat obchodníkům SEO presales podklady

Co požadujeme

  • Samostatnost a aktivní přístup k práci

  • Dodržování termínů a dotahování věcí do konce

  • Férové jednání

  • Nebát se přiznat chybu, vždyť nikdo není dokonalý

  • Chuť učit se nové věci a posouvat se dál

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Základní znalost angličtiny (není podmínkou)

V případě zájmu nám pošli svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem, jímž nám o sobě řekneš více. Těšíme se na tebe!

Proceso de selección

Pohovor s Honzou

¿Quieres saber más?