Este puesto ya no está disponible.

Specialista/Specialistka úvěrového modelování a reportingu

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do šestičlenného týmu zkušených validátorů a validátorek modelů hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Naším úkolem je analyzovat kvalitu modelů a procesů pro řízení rizika spjatého s úvěrováním různých typů klientů. Pozice obnáší převážně samostatnou práci na jednotlivých projektech, dostanete prostor se na práci soustředit a jít do hloubky.

Nabízíme Vám spolupráci v rozsahu 40 hodin týdně (hlavní pracovní poměr). Šikovné odborníky a dataře si ale v bance hýčkáme, a tak v případě oboustranné spokojenosti budeme hledat cesty, jak spolupracovat i nadále.

Co budete mít na starosti?

  • Validaci modelů měření kreditního rizika (PD, LGD, EAD) pro korporátní a retailová portfolia
  • Validaci likviditních behaviorálních modelů
  • Monitoring již existujících modelů
  • To vše při dosažení trvalého souladu s požadavky IRB a metodiky UniCredit Group

Co k tomu potřebujete?

  • Velmi uvítáme profesionální zkušenosti s modelováním (vývoj a/nebo validace) včetně zpracování dat
  • Pokud nemáte zkušenosti s přímo s IRB modelováním, ale umíte statistiku, programování a zpracování dat, ozvěte se také
  • Plynoulou češtinu/slovenštinu a angličtinu (naše validační zprávy píšeme v angličtině)
  • Analytické myšlení a preciznost
  • Zkušenosti se SAS jsou výhodou
  • Vysokoškolské vzdělání v matematickém/statistickém nebo ekonomickém směru

Co Vám za to nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr v rozsahu 40 hodin týdně
  • Zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou
  • Přátelský tým a neformální atmosféru
  • Řadu benefitů jako 30 dní volna, sick days, zvýhodněné bankovní produkty, stravenky a štědrou cafeterii

¿Quieres saber más?