Hledáme Trainee do Credit Risk Reportingu

Resumen del puesto
Prácticas
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Competencias y conocimientos
Sql
Sas

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Analyzuj s námi trendy ve vývoji úvěrového portfolia!

Baví tě čísla a logické myšlení? Tak to pro tebe možná máme místo, na kterém si procvičíš angličtinu, práci s daty a týmovou spolupráci, a pomůže ti odstartovat tvou kariéru v bankovnictví.

Co budeš dělat po zapracování?

  • Pracovat s čísly – analýzovat zdroje, transformovat data, zkoumat historické řady
  • Udržovat krok s moderními technologiemi v BI (SAS Visual Analytics)
  • Spolupracovat se svým týmem - bez týmového ducha to nejde
  • Držet krok s regulatorními požadavky

Co k tomu potřebuješ?

  • Vysokoškolské vzdělání / vysokoškolský student v posledních semestrech studia - v oborech matematika, statistika, IT
  • Analytické myšlení - v číslech vidíš pravidla, souvislosti
  • Angličtinu: patříme do mezinárodní finanční skupiny, je to tedy nutnost
  • Zájem o řízení rizik a chuť proniknout do SQL a zejména SAS
  • Drive pro osobnostní i kariérní růst

Co ti za to nabídneme?

  • Můžeš skloubit práci a studium a docházet k nám na cca 20 hodin týdně, samozřejmě ti za práci férově zaplatíme
  • Po zapracování je možná částečná práce z domova a flexibilní pracovní doba
  • Práce v přátelském týmu a příjemném prostředí
  • Budeš víc, než brigádník – bude to práce co má smysl a co tě bude posouvat
  • V průběhu programu budeš mít možnost využít různých interních a externích školení či si zkusit stáž v dalších týmech banky
  • Budeš mít na míru šitý plán růstu, kde budeme budovat klíčové kompetence pro tvou budoucnost

¿Quieres saber más?