Brand Cooperation Manager - značkové financování

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Naše společnost nabízí svým zákazníkům už více než 30 let vysoký standard služeb. Staňte se součástí našeho týmu a pojďte společně s námi vytváření prodejní strategie financování automobilů, dopravní techniky a strojů a zařízení.

TATO PRÁCE VÁS BUDE BAVIT, POKUD CHCETE:

  • spoluvytvářet a řídit obchodní strategie s importéry nebo výrobci osobních vozů, strojů, nákladní a zemědělské techniky
    (https://www.unicreditleasing.cz/cs/Financovani/Automobily-a-motocykly/Znackove-financovani)
  • ve spolupráci s obchodními partnery a týmovými kolegy navrhovat akční nabídky financování
  • podílet se na přípravě marketingové komunikace financování ve spolupráci s obchodním partnerem
  • zajišťovat reporting vůči partnerům, pravidelně sledovat obchodní výsledky
  • reprezentovat společnost na obchodních konferencích, aktivně vést obchodní jednání u partnerů
  • spolupracovat s našimi obchodními zástupci a řediteli poboček v regionech a i s ostatními interními útvary na centrále
  • cestovat k obchodním partnerům do všech regionů ČR, příležitostně i mimo ČR

JSTE NÁŠ ČLOVĚK, POKUD MÁTE:

  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici pečující o firemní zákazníky (ideálně VŠ vzdělání)
  • obchodní dovednosti, umění vyjednávat, dobré komunikační a analytické schopnosti
  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • tah na bránu
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat (cca 1 pracovní den v týdnu)

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • přátelskou atmosféru a tým, který Vám rád pomůže a poradí
  • atraktivní pracovní prostředí v BB centru na Praze 4 (metro C Budějovická) se skvělou nabídkou služeb v okolí
  • příležitost realizovat se a rozvíjet
  • mimo standardní nabídku benefitů jako jsou stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření, Vám nabízíme například narozeninové volno, flexibilní pracovní dobu, sick days, příspěvky na dovolenou, sport či kulturu, cvičení jógy na pracovišti, možnost občasné práce z domova
  • fixní ohodnocení a k tomu čtvrtletní i roční bonusy dle dosažených obchodních výsledků
  • výhodné zaměstnanecké podmínky na produkty UniCredit Bank a UniCredit Leasing

    Budeme se těšit na Váš životopis a motivační dopis v anglickém jazyce.

¿Quieres saber más?