Este puesto ya no está disponible.

Asistent/ka pro vztahy s klienty Praha

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jsi příjemný/á a rád/a pomůžeš druhým? Máš kultivovaný projev a umíš zaujmout? Pokud umíš anglicky, pojď s námi povýšit zákaznickou zkušenost pro naše klienty na zážitek, který jim udělá výjimečný den! Každý den budeš v spolupráci s našimi obchodními týmy nablízku klientům a v rukou budeš mít jejich první dojem!

Co od Tebe očekáváme?

  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Proaktivní přístup - nesmíš se bát klienta oslovit a nabídnout mu pomoc
  • Dobrá čeština a i anglicky se musíš domluvit bez opadnutí úsměvu (každý další jazyk bude plus)
  • Základní uživatelskou znalost MS Office – trocha Excelu tě potká
  • Schopnost pracovat systematicky
  • Uvítáme zkušenost s prací se zákazníky, ale i nováčka si zaučíme

Co bude Tvou náplní práce?

  • Reprezentace hlavní pobočky v Praze v atraktivním prostředí centra města
  • Budeš vítat klienty a využiješ u toho angličtinu, případně i jiný jazyk
  • Pomůžeš klientům se zorientovat na jedné z našich největších a nekrásnějších poboček
  • Čeká tě denní kontakt s obchodními týmy, pro které budeš pravá ruka
  • Vyzkoušíš si základní servisní úkony (např. vydávání platebních karet, obsluha bezpečnostních schránek)
  • Zjistíš, jak funguje náš bankovní systém

Co Ti nabídneme?

  • Práce v atraktivním prostředí hlavní pobočky v centru Prahy
  • Šanci poznat jak banka funguje ze zákulisí
  • Šikovní zaměstnanci a zaměstnankyně se u nás neztratí - rádi tě podpoříme v kariérním růstu
  • Bude o tebe postaráno už od tvého prvního dne v bance (e-learningy, školení, podpora od manažera a buddy kolegy)
  • Pravidelná fixní mzda 1.den v měsíci
  • 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin, sick days, dny na regeneraci
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč
  • 20 000 benefit bodů ročně do kafeterie na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • Možnost spolupráce na zahraničních projektech v rámci svého rozvoje
  • Skvělé akce pro zaměstnance – Sportovní hry, Vánoční večírek

¿Quieres saber más?