Socialsharks

Socialsharks

  • Digital, Marketing/Comunicación, Relaciones públicas
  • Praha
  • Visitar la web

Nejnovější nabídky práce

Mám radost, když vidím, jak jsme z malé firmy vyrostli do agentury, pracující s největšími značkami na trhu.

Nikol Stolle, CEO

Když ročně spravujete 25 milionů v mediálním spendu, tak je potřeba hlídat každé tlačítko.

Daniel Šilha, Advertising Director

Pozorovat, jak se myšlenky ze zápisníku proměňují ve velké funkční strategie, je vášeň, která neomrzí.

Daniel Krásný, Creative Director

Žraloci v moři sociálních sítí

Už od roku 2008 se drží na špičce potravního řetězce sociálních médií. V době, kdy Češi začali objevovat neprozkoumané vody sociálních sítí, jejich zakladatel Petr vycítil jejich potenciál. Od té doby uplavali dlouhý kus cesty. Vůdčí kormidlo drží ve svých ploutvích CEO Nikol a agentura stále roste. Nyní pracují na více než 70 projektech a jejich reklama se zobrazí milionu a půl uživatelům denně.

Dravé značky a pobočka v Gruzii

Jejich žraločí rukopis můžeš potkat na sociálních sítích Metaxy, Huawei, Ferrero, Ben & Jerry´s, Big Shock! a spoustě dalších. Nekotví na jednom místě, ale stále přicházejí s novými nápady a kreativními strategiemi. Nestačí jim, aby jejich klienti byli jen kapkou v oceánu sociálních médií, ale aby byli hlavní přílivovou vlnou. Kromě České republiky se vyskytují také v Gruzii, blízko Černého moře.

Jsou naladěni na stejnou vlnu

Každý žralok u nich je jiný, ale dohromady tvoří neporazitelné hejno. Je pro ně důležité, aby byli na stejné vlně a vzájemně se inspirovali. Nevadí jim v brainstormingu pokračovat po práci u piva. Jejich akvárko se pravidelně mění v klubovnu, ve které společně cvičí. Nejsou svázaní přísnými pravidly, práce je baví a mají prostor ke zkoušení nových věci. Pokud u některého žraloka cítí potenciál, není pro ně problém vytvořit mu pozici na míru.

Holešovické Silicon Valley

Jejich žraločí akvárko najdeš v pražských Holešovicích a aktuálně v něm plave přes 40 žraloků. Nechybí ani maskot a symbol – žralok, který je provází v každé části jejich kanceláří, ať už na stěnách, nebo v plyšové formě. Úspěchy si rádi připomínají sektovými špunty na stěně jídelny. Jako žraloky je velmi trápí množství plastu v oceánech, a proto sami sebe i klienty obdarovávají vlastními keep cupy a plátěnými taškami s poselstvím o redukci odpadu.

Vložit profil na své webové stránky