Este puesto ya no está disponible.

Back-end vývojář pro digitalizační projekty (služební auto)

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Siemens
Siemens

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Láká Vás podílet se s námi na rozvoji digitalizace v průmyslu? Právě hledáme nového kolegu do týmu!

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost databázové prostředí Microsoft SQL – MSSQL (návrh datových modelů, tvorba procedur, návrh a optimalizace indexů a správa databáze)
  • Znalost vývoje SW v C# v prostředí .NET a .NET Core
  • Základní znalosti s Python
  • Zkušenosti s technologií REST API
  • Práce s GITem
  • Znalost dalších databázových řešení výhodou (PostgreSQL, InfluxDB)

Co bude Vaším úkolem?

  • Vytváření a správa softwaru z rodiny řešení Siemens Condition Monitoring pro sběr dat
  • Vývoj a optimalizace databázového řešení pro sběr dat
  • Vývoj a optimalizace BackEndu
  • Psaní datových pump pro import/export dat mezi dalšími systémy
  • Spolupráce na návrhu a vývoji v malém dynamickém týmu
  • Práce s BigData

Na co se můžete těšit?

  • Služební automobil i pro soukromé využití
  • Služební notebook, mobilní telefon a iPad
  • Zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • Příležitost k seberealizaci
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků
  • Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • Systém firemního vzdělávání
  • Multisport karta
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 48 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvek ve firemní kantýně

Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu. Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp!
Prosaďte se v našem zajímavém světě u Siemensu a dozvíte se více: www.siemens.com

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Možnost občasné práce z domova
    1. plat
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst
  • Příspěvek na pracovní oblečení

¿Quieres saber más?