TeamLeader ve výrobě -AUTOMOTIVE-ELEKTROMOBILITA-

Resumen del puesto
Indefinido
Úžice
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Competencias y conocimientos
Sap

Minth CZ s.r.o.

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Vedení směny na jedné výrobní lince
Rozdělení úkolů mezi pracovníky a následná kontrola
Převzetí směny po předchozí a následné předávání směny
Vizuální kontrola množství dílů na lince
Kontroly dodržování výrobních procesů a BZOP
Zaznamenávat výrobní výsledky dle požadavků
Zajištění podpory v případě výpadku linky a co nejrychlejší opětovný rozjezd výrobního procesu
Doobjednávání materiálu dle množství na lince a dle zakázek v SAP

Requisitos

Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
Dodržování pracovních postupů
Dodržování výrobních postupů a BOZP – jako TEAMLEADER jdeš příkladem
Zkušenosti se zajištěním bezproblémové výroby
Umět si poradit v nevšedních situacích
Organizační schopnosti, zodpovědnost a odolnost vůči stresu
Ochota pracovat ve směnném provoze (R/O/N)

VÝHODOU:

Anglický jazyk – máme mezinárodní tým

Proceso de selección

Nabízíme:
Zajímavé mzdové ohodnocení
Bonusy a prémie (máme měsíční i roční)
Příspěvek na stravování (60Kč/směnu)
Příspěvek na dopravu
25 dní dovolené
Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti
Možnost kariérního růstu

¿Quieres saber más?