Este puesto ya no está disponible.

Nejlepší brigáda s odměnou po zaškolení až 150,-/hodinu

Temporal
Liberec
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Koho hledáme?

Jestli máš ještě školu, náročného koníčka nebo se chceš věnovat sám sobě či rodině, jsi přesně náš člověk.
Nabízíme brigádu v mladém přátelském kolektivu, kde není problém přizpůsobit směny tvým možnostem.

Co očekáváme?

  • chuť učit se novým věcem
  • spolehlivost a zodpovědný přístup
  • týmového ducha a chuť najít v práci kamarády
  • odpracovat minimálně 60 hodin a polovinu víkendových dní v měsíci
  • směny do 22 hodin

Co nabízíme?

  • odměnu za práci: od nástupu až 140 Kč/h, po zaškolení až 150 Kč/h
  • 20% příplatek za práci v nočních hodinách
  • plánování směn dle tvých časových možností
  • 50% slevu na stravování
  • pitný režim zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • různorodá práce (obsluha kavárny McCafé, specialista v péči o zákazníky…)
  • možnost kariérního růstu

Co je třeba udělat?

Pokud tě naše nabídka zaujala, odpověz nám na inzerát a pošli nám tvůj životopis.

¿Quieres saber más?