Vyšetřovatel (m/ž)

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Na Úseku bezpečnosti v odboru vyšetřování a prevence se nám uvolnilo místo Vyšetřovatele. Těšíme se na nového kolegu či kolegyni, který doplní náš dvacetičlenný tým v centru Prahy.

Co vás čeká?

  • Detekce, analýza a šetření podezřelého jednání
  • Komunikace a spolupráce s ostatními útvary pojišťovny
  • Komunikace s OČTŘ
  • Zpracování výstupů z šetření, administrativní činnost spojená s šetřenými případy

Co budete potřebovat?

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Analytické a logické myšlení
  • Zkušenosti v pojišťovnictví, resp. zkušenosti s vyšetřováním výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Uživatelskou práci na PC (MS Office)
  • Bezúhonnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Co vám nabídneme?

  • 32 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den na péči)
  • Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
  • Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
  • 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
  • Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
  • Stravné v hodnotě 150 Kč denně - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění,
  • Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
  • Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc

¿Quieres saber más?