Este puesto ya no está disponible.

Medical underwriter - ocenění zdravotního stavu

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do našeho týmu hledáme posilu, která nám pomůže se zpracováním pojistných smluv životního pojištění.

Co Vás u nás čeká
  • budete posuzovat rizika zdravotního stavu klienta při uzavírání pojistných smluv životního pojištění
  • zpracovávat administrativu spojenou s činností medicínského underwritingu a vyřizovat s tím související písemnou a telefonickou komunikaci

Další informace:

  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) 2, 5, 6, 7, 8 s docházením do firmy

Co u nás získáš

    • zázemí silné, stabilní a respektované společnosti
    • odpovídající mzdové ohodnocení
    • flexibilní pracovní dobu
    • a spoustu dalších zajímavých benefitů

Requisitos

    • zdravotnické vzdělání
    • praxe ve zdravotnictví je výhodou, ne však podmínkou
    • uživatelskou znalost práce s PC
    • spolehlivost, samostatnost
    • pozice je vhodná pro zdravotní pracovníky lékařských i nelékařských profesí

¿Quieres saber más?