Este puesto ya no está disponible.

Business analytik - projektová kancelář (m/ž)

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jsi aktivní a máš rád rychlé tempo? Jsi analytik a tvořil jsi business analýzy, business specifikace, sbíral a popisoval požadavky? Jsme OPéKači - odbor projektové kanceláře - pomáháme firmě projít dveřmi, do kterých ještě nevstoupila. Řídíme projekty s dopadem na celou společnost a baví nás to :) Teď k sobě hledáme analyticky zdatnou posilu.

Co Tě čeká?

  • analýza obchodních procesů a dopady do stávajících řešení
  • sběr business požadavků
  • identifikace a návrh možností zlepšení procesů
  • tvorba projektové, procesní a uživatelské dokumentace
  • interakce s ostatními týmy v rámci projektové kanceláře i v rámci celé společnosti
  • pokud by ses chtěl podílet i na dalších úkolech, umíme Tvou roli nakombinovat např. s procesním analytikem, projektovým manažerem, test manažerem aj.

Co budeš potřebovat?

  • vzdělání ideálně ekonomického nebo technického směru
  • zkušenost s business analýzami alespoň 3 roky
  • výhodou je znalost práce s JIRA
  • pokročilejší MS Excel
  • angličtinu ovládáš na komunikativní úrovni (jsme součástí mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group se sídlem ve Vídni)
  • analytické, strukturované myšlení
  • jsi zvyklý svůj úsudek zakládat na faktech
  • kritické myšlení
  • jsi týmový hráč

Co Ti nabídneme?

  • pestrou práci v nejživějším oddělení ve firmě
  • příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji - externí i interní odborná školení, interní koučink a jazykové kurzy
  • benefity, jako např. 25 dní dovolené, 3 freedays, 1 charityday, 1 careday
  • stravenky v hodnotě 110 Kč (na centrále máme vlastní jídelnu a kavárnu, kde je využiješ)
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma
  • flexibilní pracovní dobu, zázemí kanceláře i práci na home office

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?