Konfigurátor/ka

Resumen del puesto
Indefinido
Pilsen
Salario: No especificado
Unos días en casa
Competencias y conocimientos
Sap

Konplan
Konplan

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co u nás budete dělat:

  • Tvořit a spravovat výrobní/obchodní konfigurace (systémovou automatizaci) v systému SAP

  • Spolupracovat s naší mateřskou společností, oddělením engineeringu a s obchodem

  • Podporovat uživatele systému a řešit vzniklé problémy

Co byste měli mít:

  • Dobrou znalost PC – především MS Office, SAP výhodou

  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

  • Znalosti v oblasti elektrokonstrukce

  • Komunikativní dovednosti, smysl pro pečlivost

  • Schopnost efektivně pracovat v týmu

  • Chuť účastnit se obchodních jednání

  • Min. ukončenou SŠ s maturitou technického směru (výhodou)

Requisitos

Co u nás získáte:

  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 38,5 hodiny týdně

  • Home office až 10 dní za měsíc

  • Čtvrtletní a roční odměny

  • Příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně

  • Volnočasové benefity (cafeterie) od 6 000 Kč ročně

  • Dotované stravování v naší kantýně a pro home office stravenky

  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma

  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc

  • Moderní pracovní prostředí

  • Odměnu za doporučení nových kolegů

  • Odměnu za pracovní výročí

  • Firemní akce (tématické snídaně, rodinný den, vánoční večírek, Do práce na kole…)

  • Program zdraví – služba uLékaře.cz, CrossFit, prevence s Loono

  • Speciální nabídky (program O2 Family, program ČSOB, VIP program Datart, Škoda Auto Volf)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí stabilní společnosti, kde je work-life balance na prvním místě, pošlete nám svůj životopis v ČJ a NJ.

Těšíme se na setkání!

¿Quieres saber más?