Specialista ve výzkumu trhu
Kantar

Kantar

  • Otros
  • Prague

La empresa

Kantar

Kantar

  • Marketing/Comunicación, Publicidad
  • Entre 50 y 250 empleados

La oferta

  • Otros
  • Prague

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte je?

Kantar rozumí lidem. Ví, jak se rozhodují, co je v jejich rozhodování ovlivňuje, co je v životě motivuje a v neposlední řadě, jaké jsou jejich potřeby ve vztahu k různým kategoriím výrobků a služeb.

Jsme jedna z největších výzkumných agentur na trhu, poskytujeme klientům služby postavené na spolehlivých datech, světovém know-how a na lidech, kteří patří ke špičce ve svém oboru.

Kantar CZ vznikla jako nástupnická společnost firem Kantar Millward Brown a Kantar TNS, které působily na českém trhu více než 20 let, globálně potom ještě mnohem déle.

Po celém světě Kantar zaměstnává 28 000 lidí ve více než 75 zemích světa. V Kantar CZ jich pracuje necelá stovka.

Neustále inovujeme

Zdaleka to už není jen o sběru dat a jejich interpretaci. Dobře víme, jak moc je důležité zachovat si otevřenou mysl.

Pravidelně přicházíme s technologickými inovacemi, používáme ve své práci pokročilou analytiku a umělou inteligenci.

Celou řadou klientů jsme také vnímáni jako konzultační společnost se silným technologickým zázemím.

Kantar
Chcete se dozvědět více o Kantar?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Kantar je přední světová společnost působící v oblasti marketingových dat a analýz. Máme jedinečné a komplexní znalosti o tom, jak lidé přemýšlejí, cítí a jednají; globálně i lokálně na více než 90 trzích. Kombinací hlubokých odborných znalostí našich lidí, datových zdrojů, benchmarků, inovativních analytických nástrojů a technologií pomáháme našim klientům porozumět lidem a inspirovat je k růstu.

S čím nám můžete pomoci:
• Kvalitativní výzkum, moderování
• Analytická práce
• Přípravy grafů, prezentací
• Akvizice nových klientů (prodej řešení)

Nabízíme
• Flexibilitu spolupráce (částečné úvazky, ŽL. DPP, projektová práce)
• Dlouhodobé partnerství
• Neustálé učení se novým věcem
• Inspirativní pracovní prostředí, které v zrekunstrovaném funkcionalistickém paláci spojuje všechny WPP agentury
• Možnost práce z domova

Požadavky na pozici

Momentálně hledáme posily na interní a externí spolupráci v oblasti výzkumu trhu (kvalitativní a kvantitativní výzkum). Zkušenost ve výzkumu trhu vítaná, ale není podmínkou. Jsme otevření spolupráci s lidmi různé seniority se zájmem a nadšením pro obor.

Kantar

Kantar

¿Te interesa esta oferta?

  • Compartir en LinkedIn
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en Twitter