Este puesto ya no está disponible.

Junior projektový manažér v automotive

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 31 de octubre de 2022
Teletrabajo ocasional

Ipsos
Ipsos

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme vhodného kandidáta na pozici

Co tě čeká:

  • samostatné vedení českých a mezinárodních výzkumných projektů, primárně zaměřujících se na sektor automotive;
  • příprava nabídek a tvorba dotazníků pro naše klienty;
  • vyhodnocování dat, jejich analýza a interpretace;
  • příprava výstupů a závěrečných zpráv po obsahové i grafické stránce;
  • spolupráce s týmy z České republiky, ale i ze zahraničí;
  • pravidelná komunikace a péče o naše klienty.

Requisitos

Co očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání;
  • vynikající češtinu (C2) a zvládání angličtiny ve verbální i písemné komunikaci (B2);
  • logické a analytické myšlení, orientace v datech (Excel) a schopnost jejich interpretace (PowerPoint);
  • zájem o výzkumnou činnost a oblast automotive;
  • samostatné vystupování a zvládnutí komunikačních a prezentačních dovedností;
  • aktivní a konstruktivní přístup k řešení problémů.

¿Quieres saber más?