SAP Projektový manažer

Resumen del puesto
Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 31 de enero de 2024
Teletrabajo ocasional
Competencias y conocimientos
Sap

EFFIIS
EFFIIS

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co tě u nás čeká?

  • Podílení se na presale aktivitách (prezentace, nabídky atd.)
  • Zodpovědnost za kompletní přípravu nabídek.
  • Technické vyjasňování podkladů se zákazníkem a podpora při návrhu řešení – komunikace převážně v českém a anglickém jazyce.
  • Koordinování dodávek supportních projektů (postupně ti dáme i ty implementační).
  • Řízení interních i externích konzultantů v rámci svěřeného projektu.
  • Budeš tím, kdo bude hlídat a dodržovat dodání projektu v čase a budgetu.
  • Jednání se zákazníky.

Requisitos

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenosti s řízením SAP projektů

  • Nemáš problém prezentovat výsledky projektu a jeho fází managementu zákazníků.

  • Znáš projektovou metodologii nebo máš povědomí o tom, jaké jsou jednotlivé projektové fáze.

  • Je ti vlastní preciznost, odpovědnost a důslednost, protože bez toho by to nešlo.

  • Máš češtinu v malíčku a plynnou angličtinu pod kůží.

Proč tě to s námi bude bavit?

  • Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.

  • Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.

  • Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.

  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.

  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.

  • Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.

  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.

  • Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".