ABAB Developer

Resumen del puesto
Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 30 de septiembre de 2022
Totalmente remoto
Experiencia: > 2 años
Competencias y conocimientos
Java

EFFIIS
EFFIIS

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co tě u nás čeká?

  • Vyvíjení aplikací podporující firemní procesy.

  • Používání různých technologií a programovacích jazyků (ABAB, Java Script nebo podobných jazyků)

  • Komunikace s projektovými manažery i ostatními členy týmu.

Requisitos

Jak si tě představujeme?

  • Programuješ v ABAB alespoň 2 roky.

  • Baví tě nové technologie a rád hledáš možnosti, jak je mezi sebou propojovat.

  • Domluvíš se česky (nutné) a anglicky (min. na komunikativní úrovni).

  • Výhodou (ne nutností) je:

    • zkušenost s jinými programovacími jazyky jako Java Script, U15 Fiori.

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".