Este puesto ya no está disponible.

BU & IT Analytik - Tester do oblasti Digital

Indefinido
Budweis
Salario: No especificado
Unos días en casa
Experiencia: > 1 año

E.ON
E.ON

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do našeho oddělení BU & IT Analysis hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici BU & IT Analytik - Tester do oblasti Digital. Digital je v současné době jeden z pilířů strategie společnosti E.ON Energie, a.s. V našem oddělení zajišťujeme tvorbu a spolupráci na business a IT cílových konceptech (zadáních) do zákaznických informačních systémů E.ON Energie. Naší hlavní filozofií je tvorba, spolupráce, konzultace a kooperace v rámci delivery a implementace do IT systémů E.ON Energie. Dále se zabýváme testováním a školením koncových uživatelů. Přidat se k nám můžete v Českých Budějovicích.

Co u nás budete dělat?

  • Budete se účastnit IT projektů a podílet se na vývoji, implementaci a podpoře digitalizace existujících i nově vyvíjených produktů.
  • Svěříme vám tvorbu business a IT zadání pro zákaznické systémy.
  • Manuální provádění testů, spouštění automatických testů v oblastech (front-end, back-end, integrace, core IS) a analýza výsledků testů bude ve Vaší odpovědnosti.
  • Vaším úkolem bude tvořit a upravovat funkční specifikace a technický design.
  • Na starost dostanete tvorbu testovacích scénářů a IT požadavků businessu.
  • Zapojíme vás do spolupráce na vývoji, rozvoji a implementaci nových požadavků, legislativních změn a novel ve spolupráci s businessem.
  • Čeká vás přímá komunikace a spolupráce s interními zákazníky.
  • Vašimi parťáky budou interní i externí kolegové, kteří se podílejí na projektu (analytici, konzultanti, vývojáři, projektový manažer atd.)
  • Nemine vás ani podpora aplikace z pohledu řešení incidentů a problémů včetně zajištění aplikační podpory.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Requisitos

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme

  • můžete se pochlubit zkušeností na pozici Analytik, Test analytik nebo Tester
  • vývojový proces, testovací postupy a životní cyklus testování vám nejsou cizí
  • vyznáte se aspoň trochu v nástrojích pro správu projektů, změnových požadavků a incidentů (Jira, atd.)
  • vaše znalost angličtiny nebo němčiny je alespoň na základní technické úrovni

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte vystudovaný technický obor a zajímáte se o energetiku a obchodování s energiemi
  • se vyznáte v nástrojích pro automatizaci testů (např. Selenium, JMeter, SOAP UI)
  • se můžete popsat jako týmový hráč a osoba orientována na dosažení stanoveného cíle
  • vynikáte ve slovní a písemné komunikaci a nebojíte se prezentovat
  • mezi vaše silné stránky patří analytické myšlení, schopnost rychlého úsudku a rozhodování
  • iniciativa a příjemné vystupování je vám vlastní, umíte být také asertivní
  • je na vás spoleh a máte dobré organizační a plánovací schopnosti
  • jste flexibilní a rádi se vzděláváte

¿Quieres saber más?