Este puesto ya no está disponible.

IT TRAINEE – NETWORK SECURITY

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

DHL Information Services

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

CO TĚ ČEKÁ?
Nabízíme startovní pozici, která Ti otevře dveře do světa Network Security velkého datového centra DHL IT Services, které je jedno z největších v České republice a v oblasti bezpečnosti využívá nejmodernější technologie, které jsou na trhu dostupné.
Postupně získáš za přispění seniorních kolegů technické zkušenosti v rámci týmu, který se stará o bezpečnost a chod naší klíčové síťové infrastruktury. Po 12 měsících máš možnost profesního postupu v rámci týmu i ostatních oddělení celé společnosti.
Pracujeme s technologiemi Next Generation Firewall (Fortinet, Checkpoint, Juniper, Cisco), Symantec Proxy, Load Balancers: F5 BIGIP (LTM, GTM), Zscaler Cloud, Azure Cloud, Google Cloud, Citrix NetScaler, Linux, Windows servers

TVOJE ÚKOLY:

  • Investigace a administrativa incidentů a problemů se síťovou infrastrukturou.
  • Postup od jednoduchých ke složitějším úkolům v implementaci konfigurací a řešení incidentů spojených s Firewall, Load Balancer, DNS, HTTP(S), Proxy, Radius, VPN, Cloud a dalších.
  • Pomoc s vypracováním a udržováním technické dokumentace.

BUDE SE TI HODIT:

  • Zájem o IT a síťovou bezpečnost
  • Kladný vztah k Linuxu
  • Zájem učit se nové síťové technologie
  • Středně pokročilou angličtinu
  • Analytické myšlení a zaměření na detail

NABÍZÍME:

  • Získání neocenitelných zkušeností a praxi v oblasti síťové bezpečnosti
  • Moderní technologie a přátelský tým IT nadšenců
  • Pracovní smlouvu na 18 měsíců s možností ucházet se po 12 měsících o klasickou pozici v IT Services
  • V případě potřeby časovou flexibilitu
  • 25 dní dovolené
  • 6 dní Sick days za rok
  • Možnost práce z domova
  • Příležitost využívat angličtinu
  • Plná kompenzace platu po dobu až 10 dnů nepřítomnosti z důvodů nemoci za kalendářní rok
  • Edendred Benefit system
  • Sportovní kluby podporované DHL, velké množství různorodých akcí v průběhu celého roku
    Tato pozice je vhodná pro čerstvé absolventy středních i vysokých škol, případně studenty posledních ročníků VŠ s flexibilním rozvrhem.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".