CTS Trade IT

CTS Trade IT
CTS Trade IT
 • Rok založení

  2013
 • Zaměstnanci

  50
 • Zastoupení pohlaví

  30 %70 %
 • Průměrný věk

  35 let
CTS Trade IT

Jsem hrdý na to, jak se nám podařilo vybudovat od nuly životaschopný produkt, který se stále vyvíjí a zlepšuje.

Honza Němec, Test & Support Manager

CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT

Díky tomu, že jsem z firmy na pár let odešel, vidím, jak moc se CTS za tu dobu posunulo kupředu.

Tomáš Větrovský, .NET Architect

CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT
CTS Trade IT

Sledovat!

Propojují svět financí a IT

V CTS Trade IT už od roku 2008 vyvíjí softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Jejich hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Jejich produktem denně protečou transakce za stovky milionů korun. Jsou hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímají to jako ocenění kvalitní práce, ale zároveň i jako závazek, aby v kvalitě nepolevili. Spolupracují s předními bankovními institucemi, jako je Česká a Slovenská spořitelna, UniCredit Bank CZ a SK, Raiffeisenbank v Čechách a Rakousku, ČSOB a další. Pro své klienty dlouhodobě poskytují služby postimplementační podpory CTS a jsou pro ně partnery, na které se mohou spolehnout.

Jeden produkt, nespočet variant

Produkt CTS (Clever Trading Solution) využívají oddělení napříč celou bankou. Banka díky tomuto systému umožňuje svým klientům zprostředkovat nákup cenných papírů, akcií, dluhopisů či podílových fondů. V rámci banky pak CTS zabezpečuje vedle prodejního procesu i vypořádaní transakcí, účetnictví, reporting, regulatorní reporting a další procesy spojené s distribucí cenných papírů. To vyžaduje vždy velmi úzkou spolupráci s klientem. V CTS Trade IT nejsou někde zavření nad produktem, ale jsou v každodenní interakci s klientem. Vše, co dělají, je v bankách velmi rychle využito. Mají tak v relativně krátkém čase zpětnou vazbu a vidí reálný dopad svého každodenního úsilí. Můžou sledovat, jak aplikace funguje, a případně ji dál rozvíjet či upravovat.

Kamarádi v práci i mimo ní

Pro všechny z CTS Trade IT je důležité, aby táhli za jeden provaz a byli si vzájemně dobrými partnery. Každý ví, jaká je jeho role ve firemní struktuře a kam společně směřují. Lidé tu nejsou výrobním prostředkem. U každého si váží jeho dovedností a specifických vlastností. V CTS Trade IT se podařilo poskládat kompaktní a stabilní tým. Rádi spolu pracují, dokážou si vyjít vstříc a podat pomocnou ruku. Společně jim to jde i mimo práci, a tak si zajdou sem tam posedět, stráví víkend společně na kolech a v zimě neváhají užít sněhu a trochu toho zdravého soutěžení v Alpách.

Narozeniny s výhledem

V červnu 2018 v CTS Trade IT oslavili desetileté výročí od zavedení produktu do živého prostředí zákazníka. A protože si taková příležitost zaslouží něco speciálního, pojali celou akci ve velkolepém stylu a s nadhledem ve výšce 93 metrů v Žižkovské věži. Kromě bublinové show a molekulární gastronomie pro kolegy přichystali i kvíz o zajímavé ceny, které se všechny točily okolo relaxu. Ten si tu totiž umí užít každý.

Inovují každý den

Výsledků u svých klientů by nedosahovali, nebýt průběžných inovací produktu. Každý rok část zisku, který vygenerují, vrací zpět do produktu. Investují jak do nových funkčností systému, případně do optimalizace těch stávajících, tak i do samotné technické části jejich řešení. Zkrátka chtějí držet krok s moderními přístupy, aby systém zůstával stále svěží.

Vložit profil na své webové stránky