Este puesto ya no está disponible.

Absolventský program

Resumen del puesto
Otros
Otrokovice
Salario: No especificado
Unos días en casa
Formación: Licenciatura / Máster
Competencias y conocimientos
Marketing

Continental Česká republika

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

HLEDÁME ABSOLVENTY VYSOKÝCH ŠKOL

Přemýšlíš, co budeš dělat, až skončíš na výšce? Na tuhle otázku máme odpověď! Nabízíme ti absolventský program, který u nás má dlouholetou tradici a začínali tady i ti, kteří jsou teď na samotném vrcholu své kariéry.

Ještě než ti představíme absolventský program, nebylo by od věci vědět, čím se zabýváme. Continental je celosvětová firma, která patří mezi 5 top dodavatelů pro automobilový průmysl a zaměstnává v 57 zemích přes 190 000. zaměstnanců. V České republice máme 7 závodů a ty budeš součástí toho největšího, a tím je Continental Barum v Otrokovicích, kde vyrábíme pláště. Jsme největším evropským výrobcem plášťů a denně jsme schopni vyrobit okolo 60 000 kusů. Pracuje u nás přes 5 000 zaměstnanců, což je důvod, proč zde najdeš nespočet profesí různého zaměření.

Co by si měl/a vědět o absolventském programu?

  • Délka programu je 1 rok – pokud po roce zjistíme, že si navzájem vyhovujeme, rádi ti prodloužíme smlouvu

  • Nepotřebuješ žádnou praxi, vše potřebné tě naučíme

  • V rámci programu můžeš absolvovat stáže na jiných odděleních

  • Spolu s ostatními absolventy budeš tvořit tým a zúčastníte se různých rozvojových školení

  • Každý týden budeš mít příležitost zlepšovat svoji angličtinu na kurzech během pracovní doby

  • Budeme tě vzdělávat v oblastech, které tě osobně a profesně posunou

  • Nástup do firmy je v září, aby sis užil/a své poslední letní prázdniny – v případě zájmu lze nastoupit i dřív

  • Výběrové řízení bude probíhat v měsíci květnu

Letos hledáme absolventy z těchto oborů:

EKONOMICKÉ ZAMĚŘENÍ

  • Marketing

TECHNICKÉ ZAMĚŘENÍ

  • Procesní inženýrství

  • Průmyslové inženýrství

  • Materiálové inženýrství

  • Strojírenství

  • Chemie

  • Gumárenství

  • IT

Na co se můžeš těšit?

  • Lákavé finanční ohodnocení + 13. a 14. mzda a nejrůznější odměny k tomu

  • Obědy se slevou 70 %

  • K ročním narozeninám ve firmě získáš 60 % slevu na pneumatiky a příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 000 Kč

  • 25 dní dovolené

  • Pružná pracovní doba + možnost Home office

  • V rámci své práce budeš mít příležitost k vycestování do zahraničí

  • Příjemná firemní kultura a zázemí úspěšné nadnárodní společnosti, u které si můžeš vybudovat bohatý profesní network

  • Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání

  • Bohatý zaměstnanecký život, který nám každý rok obohatí Barum Czech Rally závody, sportovní turnaje, maraton, firemní dobrovolnictví, ples nebo naše tradiční zabijačka

Requisitos

Bez čeho se neobejdeš?

  • Ukončené magisterské nebo doktorandské VŠ studium k termínu nástupu - maximálně 2 roky po škole

  • Schopnost domluvit se anglickým jazykem

  • Ochota vzdělávat se

  • Duch týmového hráče

  • Umění jednat s lidmi

  • Iniciativa a flexibilita

¿Quieres saber más?