Vedoucí vývoje

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Asseco Solutions, a. s.

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Baví tě práce na zcela nových projektech? Motivuje tě vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti? Oceníš spolupráci v týmu stejně orientovaných kolegů?

Spouštíme unikátní projekt v oblasti podnikových aplikací. Nové výzvy a nové způsoby jejich řešení budou denním chlebem. Budeš se 100% pohybovat v cloudu na naší vlastní platformě, pracovat s mikroslužbami, v moderních vývojových technologiích s agilním přístupem nejen ve vývoji, ale i v oblasti produktového managementu.

Líbí? Dej nám o sobě vědět a pojď s námi tvořit budoucnost.

Co bude náplní tvé práce?

  • vedení strategických vývojových projektů a koordinace interních projektů vývoje
  • definování strategie rozvoje produktů z pohledu architektury a odpovědnost za plnění architektonické strategie jednotlivých produktů, řízení týmu architektury
  • motivace podřízených s cílem dosahovat efektivního chodu, výkonnosti a v neposlední řadě spokojenosti všech stran
  • plánovaní a koordinace úkolů, stanovení individuálních cílů a kontrola jejich plnění
  • metodické a odborné vedení týmu
  • zodpovědnost za přípravu a řízení rozpočtu oddělení
  • sledování trendů vývoje tvorby SW a jejich zavádění do praxe

Co od tebe očekáváme?

  • manažerské dovednosti a zkušenosti s vedením lidí (ideálně týmu programátorů nebo analytiků)
  • samostatnost, schopnost nést zodpovědnost
  • schopnost spolupráce s ostatními odděleními (obchodním, implementačním, produktovým apod.)
  • analytické a komunikační schopnosti
  • znalost pokročilých programovacích technik
  • zkušenosti s vedením projektů a přípravou ročních vývojových plánů
  • znalost vývojových metod, databází, technik testování
  • přehled v oblasti nástrojů a technologií pro vývoj SW
  • komunikativní znalost AJ

Co ti můžeme nabídnout?

Skvělý tým, od jehož členů se lze mnoho naučit. Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme se na Tvou reakci!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".