Nestlé centrála - Praha

Nestlé centrála - Praha

Potápění jako objevování jiného světa

Ve volném čase, kromě toho vaření, ráda sportuje a cestuje. Nějakou dobu se věnuje potápění. Je to pro ni taková kosmonautika. Objevování úplně jiného vesmíru a života. Miluje Středozemní moře. Řada potápěčů by asi jmenovala exotičtější destinace, ale je to její srdcovka. Člověk navíc postupem let vidí to, o čem jinak jen slýchá – jaké dopady má chování lidí na přírodu. Na Sinajský poloostrov se tedy pravidelně za potápění vrací. Pod vodou má člověk úplně jiné vjemy a pěstuje to v něm velký respekt k přírodě.

Nestlé centrála - Praha
Nestlé centrála - Praha
Nestlé centrála - Praha

Sledovat!

Poznej Helenu

Když Helena nastoupila do Nestlé, měla o Maggi a souvisejících produktech stejnou představu jako většina českého a slovenského trhu. Tedy, že se jedná o produkt nezdravý a obsahující látky, které nechce na svém jídelníčku. Když se s produktem seznámila blíž, zjistila, že to tak není. Rozhodla se Maggi – ikonické retro značce – pomoct. To je vlastně to, co ji nejvíc baví. Měnit zaběhlé způsoby, jakými lidé o věcech uvažují.

Vyladěný tým a chutě

Kulinářský tým je, řekla by, hodně veselý. Všichni mají rádi dobré jídlo a chtějí vnášet do každodenního vaření nové nápady a inspiraci. Možná si představíte dámský klub, ale není to tak. Jsou genderově vyvážení, což je hrozně důležité. Přijdou tak ke slovu mužské i ženské chutě. Navíc mužský svět jednoduchých a racionálních rozhodnutí je rozhodně potřeba i v kuchyni.

Opravdu vaříme a ochutnáváme

Práce není jen na papíře, ale skutečně i v těch hrncích a talířích. S produkty vaří, ochutnávájí a ladí je. Mají k dispozici kuchaře a na telefonu dodavatele. Mají příležitost přizpůsobit produkty i lokálním chutím. Do bramboračky tak třeba přidali více majoránky. Když chtějí víc petrželky, prostě bude víc petrželky.

Vložit profil na své webové stránky