ICZ

ICZ

IT / Digital, Software

Praha 4, Brno, Opava, Praha

O společnosti

Skupina ICZ se zabývá návrhem, vývojem a realizací IT řešení a služeb. Dodávkově pokrývá oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a bankovnictví. Mezi jejich klienty patří například NATO, Senát a poslanecká sněmovna, dále několik ministerstev, nemocnice, školy i velké společnosti.

Co je dobré vědět

V rámci Skupiny ICZ se pořádají interní kurzy, ve kterých navzájem sdílíme naše know-how. Zakládáme si na principu „samoučící se firmy“ a jako interní lektor se může zapojit každý zaměstnanec, který chce předat konkrétní poznatky či vědomosti z oblasti hard-skills nebo soft-skills ostatním kolegům. Zároveň samozřejmě nabízíme prostor pro vzdělávání a rozvoj ve spolupráci s externími vzdělávacími společnostmi, ať už formou účasti na otevřených kurzech nebo tréninkem tzv. na míru konkrétnímu týmu nebo skupině zaměstnanců. Naše kolegy též aktivně a cíleně podporujeme v získávání mezinárodních certifikací, např. v oblasti projektového řízení (IPMA či PMI).

Charitativní projekty ICZ

Každoročně pořádají ArtForum, což je benefiční večer, kdy zaměstnanci a někteří jejich klienti nebo partneři draží díla různých umělců. Výtěžek je potom věnován na dobročinné účely. Založili vlastní nadační fond ICZ a doufají, že se jim podaří rozšířit množství benefičních akcí. K tomu všemu pomáhají i samotní zaměstnanci, kteří se mohou účastnit Programu firemního dobrovolnictví.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on ICZ