GoodCall

GoodCall

  • Human Resources, Job Training, Recruitment
  • Praha, Brno, Liberec, Zlín, České Budějovice
  • View website

Přestože má Nela vystudovanou ekonomii, v navazujícím studiu se rozhodla pro andragogiku a personální řízení na UK, kde ji HR a především recruitment zcela uchvátily. Když pak probíhal výběr školních praxí, ani chvilku neváhala a zvolila GoodCall - kde na základě nadšení z atmosféry i samotné náplně práce plynule pokračovala na pozici IT Talent Sourcera. Jako součást IT týmu se snaží vypátrat a ulovit ty nejlepší IT profesionály, zejména z oblasti business intelligence, které doslova propadla.

Zároveň se IT sama intenzivně věnuje ve volném čase, a to především frontend vývoji, UX/UI designu a datové analýze. Dál se průběžně vzdělává například v HR, grafice či psychologii. Radost jí udělá relax u knížky, hektolitry kávy a porce dobrého jídla... No a taky lenochodi, které naprosto zbožňuje! :-)

V GoodCallu působí Tomáš od roku 2016 - začal úplně od píky a postupně si prošel skoro všemi pozicemi, které v GoodCallu mají. Nyní má na starosti recruitment v oblasti obchodu a engineeringu a vede tým Talent Sourcerů. Občas také školí a spolupracuje na tvorbě interních eventů. Recruitment podle něj není ani tak „hunting“, lov, jako detektivní práce.

K HR se Tomáš dostal náhodou, přes kamaráda, původně studoval techniku a matematiku. Je vášnivý čtenář a plavec - plaval dlouhou dobu závodně a snaží se stále chodit pravidelně. Jinak je spíš kavárenský povaleč, a také nadšený foodie. Rád v této oblasti objevuje. V okolí Václaváku se dá dobře najíst i za překvapivě rozumné ceny, třeba jídelna Světozor to jistí, ta nezklame!

Pro GoodCall se Aneta rozhodla v roce 2019, ale už dříve ho bedlivě sledovala na sociálních sítích a prostřednictvím několika svých kamarádů, kteří tu již pracovali. Táhlo ji to někam, kde se dělá recruitment kvalitně, ale zároveň inovativně a neotřele, a kde stále je co se učit. Když pak na webu navíc narazila na výzvu GoodCallu směřovanou na rodiče pracující z „dovolených“, už neváhala. V týmu Recruitment Outsourcing se věnuje projektům u různorodých klientů, kde může uplatnit své předchozí zkušenosti z nadnárodních společností.

Aneta se tématu práce věnuje i ve svém volném čase! Je autorkou podcastu O práci, píše blog EduMama a v rámci neziskové organizace Genixa se věnuje těm, kteří potřebují v lepší orientaci na trhu práce podporu. Kromě toho je milující maminkou dvou dcer a nadšenou sportovkyní.

Blake se dříve pohyboval ve finančním sektoru a v recruitmentu pro bankovní instituce. Poté se na nějakou dobu vrhnul do světa startupů, kde se zabýval inovativními projekty z oblasti e-commerce. Když se ptal lidí z recruitmentu na to, co se za dobu, kdy působil jinde, změnilo, šokovalo ho zjištění, že obor vlastně stojí léta na stejném místě. V GoodCallu viděl unikátní šanci, jak rozhýbat status quo a posunout recruitment vpřed.

V GoodCallu neexistuje něco jako „typický den“, což mu vyhovuje. A i když není zrovna v kanceláři, tak se snaží být aktivní - Lední hokej? Jasně. Americký fotbal? Stoprocentně. Tenis? Samozřejmě! Nejvíc pozornosti se ale snaží věnovat rodině, která je pro něj ze všeho nejdůležitější. Tráví hodně času s dětmi, ale také se snaží zajistit, aby měli dostatek chvil jen pro sebe i s manželkou.

O společnosti

GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla recruitmentu. Vyvažuje misky vah a spojuje ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používá nové technologie, často neozkoušené postupy a nechává se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělá ho kvalitnější a zábavný!

Kdo je GoodCallák

  • Má flexibilní pracovní dobu
  • Pokud mu to vyhovuje, chodí do kanclu, který je v centru Prahy na Václaváku
  • Může být i junior, do kterého zainvestují kompletní certifikací Recruitment Academy Certified Sourcer & Recruiter (v hodnotě 20 tisíc korun) a dalšími tréninky
  • Zajde s kolegy po práci na pivo a řízek
  • Po třech letech vyráží na placený měsíční sabbatical
  • Pokud chce pomáhat znevýhodněným lidem, zapojí se do spřátelené neziskové organizace Genixa

Zkrátka je to pecka! Chceš být taky GoodCallák?

Co je dobré vědět

Firemní kultura je v GoodCallu zdravá a otevřená. Najdete u nich bezkonkurenční partu lidí. Vzájemně mezi sebou sdílí osvědčené tipy, zajímají se jeden o druhého a jsou naladěni na stejnou vlnu. Každý malý úspěch se slaví, a když se zrovna nezadaří, nevadí. Namísto bezcílného kárání se každému dostane podpory a pomoci od druhých - a jede se dál.

Společné chvíle tráví i mimo práci - ve vinném sklípku v Mikulově, na laser game nebo na Shakesperovských slavnostech. Kromě toho pořádají také „Friday Fives“ - v pět zavírají stroje a jdou společně posedět, popovídat si, popít a pak většinou „za písničkou“... Nutno říct, že někteří z nich jsou velmi dobří tanečníci;-)

Vložit profil na své webové stránky