GoodCall

  • Human Resources, Job Training, Recruitment
  • Praha, Brno, Liberec, Zlín
  • www.goodcall.eu

Blake Wittman, European Business Director

Poznej Blakea

Práce pro GoodCall se dá v podstatě považovat za průsečík celé jeho předchozí kariéry. Dříve se pohyboval ve finančním sektoru a poté v recruitmentu pro bankovní instituce. Odtud přešel jinam, protože headhunting se nevyhýbá ani headhunterům samotným. Nakonec se vrhnul do světa startupů, kde se zabýval inovativními projekty z oblasti e-commerce. Když se ptal lidí z recruitmentu na to, co se za dobu, kdy působil jinde, změnilo, šokovalo ho zjištění, že obor vlastně stojí léta na stejném místě. V GoodCall viděl unikátní šanci, jak rozhýbat status quo a posunout recruitment vpřed.

Věřím, že náš byznys má pozitivní dopad na zaměstnanecké odvětví.

Blake Wittman

European Business Director

Tomáš Faust, Sourcing Partner

Poznej Tomáše

Ve společnosti GoodCall je necelé dva roky. Na starosti má první kontakt s kandidáty. Jejich vyhledávání, oslovení a eventuální pozvání na osobní pohovor. Jeho zaměření je sales, marketing a logistika. Vyhledává tedy vhodné lidi pro klienty v těchto oborech. Je to spíš detektivní práce než lov. Klient dá specifikaci, co od kandidáta očekává, co by měl umět a podobně. On potom hledá toho pravého. Dneska už samozřejmě nestačí hledat na LinkedInu. Používá řadu jiných metod a nástrojů. Je to práce s různými lidmi, různými firmami i metodami. Pestré je to hodně.

U práce se nebojíme bavit. Chemie v týmu je tu klíčová.

Tomáš Faust

Sourcing Partner

Lan Anh Tran Ba, Senior Talent Soucer

Seznam se s Lan

Pečuje o kandidáty, kteří mají zájem pro firmu pracovat, a zároveň je sama aktivně vyhledává. Je první člověk, se kterým jsou uchazeči v kontaktu. Přivítá je a provádí celým výběrovým řízením až do chvíle, kdy se stanou jedním nebo jednou z nich. Poté je předává do rukou kolegů z People Care týmu. Ti s nimi podepíší smlouvu, předají materiály a naplánují úvodní školení. Ona pak už jen s radostí sleduje posun každého nového kolegy, pro kterého je práce v GoodCall první pracovní zkušeností stejně, jako byla před téměř dvěma lety pro ni.

Ráda sleduji posun každého nového kolegy, pro kterého je práce v GoodCall první pracovní zkušeností, jako byla kdysi pro mě.

Lan Anh Tran Ba, Senior Talent Soucer

Senior Talent Soucer

Sledovat!

Nový vítr v recruitmentu

GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla ve vyhledávání vhodných kandidátů pro konkrétní firmy. Vyvažují misky vah a spojují ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používají nové technologie, často neozkoušené postupy a nechávají se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělají ho cool a zábavný.

Slaví každý úspěch

Je tam skvělá káva a bezkonkurenční parta lidí. Vzájemně mezi sebou sdílí osvědčené tipy a zajímají se jeden o druhého. Všichni ladí stejnou vlnu. Každý malý úspěch se slaví, a když se zrovna nezadaří, nevadí. Namísto bezcílného kárání se každému dostane podpory, pomoci od druhých a jede se dál. 

V pátek chodí za písničkou

Firemní kultura je tam velmi zdravá a otevřená. Společné chvíle tráví i mimo práci. Nedávno to byl vinný sklípek v Mikulově, laser game nebo GoodCall ladies sauna. Kromě toho pořádají také „Friday Fives“. V pět zavírají stroje a jdou si společně posedět, popovídat, popít a užít si pár písniček. Nutno říct, že někteří z nich jsou velmi dobří tanečníci. 

Vložit profil na své webové stránky