CBRE

  • Commercial Real Estate, Residential Real Estate
  • Praha, Karlovy Vary
  • www.cbre.cz
CBRE

O Jakubovi

Jako rodák z hor má rád přírodu a samozřejmě hory. V zimě jezdí lyžovat a v létě chodí na různé túry a vandry. S přáteli vyráží hlavně po Česku, ale v posledních letech si velmi oblíbil také rakouské Alpy. Na první pohled na to možná nevypadá, ale ještě donedávna hrál na kytaru v kapele Sleazy RoXxX, se kterou objeli řadu klubů a zaznamenali úspěchy i na mezinárodní scéně.

CBRE

NE je taky odpověď

Občas se stává, že klient s odhadem nemovitosti nesouhlasí. Často tak vyplave napovrch, že hned na začátku neposkytl některé důležité informace, které ovlivnily finální výsledek. Dochází k tomu ale opravdu jen výjimečně a v drtivé většině případů jsou schopni valuaci úspěšně uzavřít.

Sledovat!

Seznam se s Jakubem

V CBRE začal pracovat před více než 11 lety, kdy zde sbíral první pracovní zkušenosti při studiu na vysoké škole. Hned po škole nastoupil do oddělení oceňování nemovitostí. Začínal s drobnými úkoly, zaškoloval se a postupně dostával stále více odpovědnosti a vlastních klientů. Pracuje v týmu s dalšími pěti kolegy. Každé ráno začínají meetingem, kde si předají instrukce a rozdělují úkoly tak, aby den co nejefektivněji využili. Zbytek pracovního dne se zpravidla nese v duchu schůzek s klienty, kontroly jednotlivých výstupů od kolegů nebo inspekce nemovitostí.

Věčný student

To, že dostudoval vysokou školu a nastoupil na plný úvazek do CBRE, pro něj neznamenalo, že by další rozvoj a vzdělávání odložil na vedlejší kolej. Ba naopak. Díky CBRE absolvoval ještě jednu vysokou školu v zahraničí a pravidelně jezdí na školení třeba do Varšavy nebo Londýna. Je také velkým fanouškem práce Petra Ludwiga. Absolvoval již několik workshopů v jeho GrowJOB Institutu, které mu společnost uhradila.

Vložit profil na své webové stránky