Rozvíjej své dovednosti v Graduate Programu BAT

Jan 06, 2022

1 min

Rozvíjej své dovednosti v Graduate Programu BAT

Co po škole? V BATu máš příležitost začít i jako čerstvý absolvent. Stačí se přihlásit a projít „výběrkem“. Pak už je na tobě, jak daleko se chceš dostat.
Troufni si! Rozvíjej své dovednosti.

Meet BAT’s Global Graduates! - YouTube

Už po pár měsících budeš komunikovat napříč firmou v globálním měřítku, mezinárodní prostředí ti umožní potkávat se s kolegy ze zahraničních trhů. Naučíš se mnoho o lokálních i globálních strategiích. Vybuduješ si mezinárodní síť kolegů a možná i přátel. Prokážeš svůj leadership potenciál.

Školení na světové úrovni

Budeš mít přístup do široké škály školení. Od lokálních po globální, stejně tak 3000 online kurzů a užiješ si holistický přístup k učení, které ti pomohou ve tvé další cestě.

Během prvního roku se na dvoutýdenním kurzu potkáš s ostatními BAT absolventy z celého světa. Budeš se učit od odborníků, od seniorních kolegů, inspirativních leaderů.

GGP marketing

Náš marketingový tým pracuje na tom, aby uspokojil každého zákazníka, budoval jeho loajalitu a vytváří pro to komplexní řešení, které nás drží v čele.
Napříč rotacemi mezi odděleními se naučíš obchodní marketing a distribuci, strategické plánování a vše ohledně produktů nové generace. Naučíš se základy marketingu a dostaneš vhled do budoucí role. Seznámíš se s „dialog to consumer“, autorstvím značky, firemní strategií.

Rozvíjej své dovednosti v Graduate Programu BAT