Administrativní podpora pro tým Shop a Gastro v ORLENu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

Máme pro vás pár dobrých důvodů proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLENu!

Zaměstnání u nás je jistota a značka ORLEN je všeobecně známým symbolem kvality. Jsme tvůrci nových a moderních konceptů čerpacích stanic (ČS) a naše síť patří mezi nejrychleji rostoucí nejen na českém trhu.

Bezkonkurenční benefity: 13. mzda, měsíční osobní bonus, 5 týdnů dovolené, 150 Kč stravenka/den, Multisport karta jen za 275 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění a dále také Edenred Benefits. Prémie za doporučení nového kolegy 20 000 Kč. Bonus při narození dítěte 20 000 Kč a příspěvek až 8 200 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci. Vstupy zdarma například do Zoo, na jednotlivá utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice. Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní produkty (pohonné hmoty) a řada dalších.

Něco málo o nás:

Jsme vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN. Otevřeli jsme první veřejnou komerční čerpací stanici na vodík v České Republice. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov a týmu ORLEN Team Dakar. ORLEN je součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která jako jediná zpracovává ropu v ČR.

Co by vás na nové pozici čekalo?

  • Byl/a byste důležitým článkem našeho týmu, protože vás čeká administrativní podpora oddělení Backoffice (spadáme pod Shop a Gastro pro čerpací stanice ORLEN)
  • Vyřizování různých dokumentů a požadavků od provozovatelů ČS (říkáme jim partneři)
  • Budete v kontaktu s kolegy z EDI týmu, z Master dat týmu, s Category Manažery a našimi partnery
  • E-mailová, telefonická i osobní komunikace
  • Zadávání ticketů do interního systému na základě podnětů od našich partnerů

Co budete potřebovat k úspěchu?

  • Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří se nebojí komunikovat a mají výborné organizační dovednosti
  • Znalost MS Office, především Excelu
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (případně polštinu)
  • Oceníme zkušenosti se SAPem a EDI komunikací (není však podmínkou)
  • Schopnost nebát se občas někoho diplomaticky zaurgovat a mít obecný přehled o problematice
  • Někdy sice pracujeme pod tlakem, ale pár kroků vzdálená mraznička se zmrzlinou nás vždycky hodí zpět do pohody

Pracovní doba: Pružná / po-pá / 37,5 hodin týdně
Místo výkonu práce: Praha
Datum nástupu: dohodou

Zaujala vás tato pozice? Neváhejte nám poslat své CV, těšíme se na vás!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
    1. plat
  • Možnost si napracovat hodiny