UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Junior datový analytik/čka

  • Plný úvazek
  • Praha
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • Bez dokladu o vzdělání
  • > 6 měsíců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

About

UniCredit Bank je mezinárodní banka s kořeny v Itálii a prvky italské kultury, jako třeba skvělá káva, jsou tu cítit na každém rohu. V současné době je čtvrtou největší bankou na českém trhu. Díky přátelskému prostředí a nadstandardním podmínkám pro zaměstnance a zaměstnankyně se pyšní UniCredit Bank oceněním Top Employer Europe 2020, umístila se v první desítce v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2019 a obsadila 1. místo v kategorii nejobdivovanějších bank.

Investice do profesního i osobnostního růstu zaměstnanců je pro ni na prvním místě. Téměř každý týden se tu koná školení a pravidelně spouští rozvojové programy zaměřené na oblast leadershipu. Jednou ročně pořádá UniCredit Bank soutěž pro obchodníky, kdy ti nejlepší z nich odjedou na týden do slunné Itálie, kde se mimo jiné účastní mezinárodní obchodní konference.

Rozmanitou nabídkou benefitů dokáže zaujmout ve všech fázích profesního i osobního života. Volno v den vašich narozenin, jóga, běžecký klub, stravenky ve výši 100 Kč, flexibilní pracovní úvazky, příspěvky na školu nebo bezkonkurenční sazby hypoték. To je jen krátký výčet toho, co UniCredit Bank svým zaměstnancům nabízí.

Job description

Baví vás práce s daty a rádi byste nastartovali kariéru v bankovnictví? Do osmičlenného analytického týmu statutárního reportingu hledáme novou kolegyni nebo kolegu. O fungování banky reportujeme institucím, které bankovnictví regulují, např. Evropské centrální bance. Dle slov šéfa Tomáše sedne práce každému, kdo má rád intelektuální challenge a chuť poznat skrze data každý kout banky. Ale nemusíte se bát, kolegové Vás do všeho krok po kroku uvedou.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Budete zpracovávat a analyzovat data pro přípravu reportů
  • Pomůžete nám automatizovat přípravu stávajících výkazů
  • Poznáte fungování banky v rámci spolupráce s týmy z české i ze zahraničních poboček UniCredit
  • S kolegy a kolegyněmi budete spolupracovat na analýze a implementaci nových regulatorních požadavků
  • Budete mít na starost přípravu reportů COREP a FINREP

Co Vám za to nabídneme?

  • Samostatnou a zodpovědnou práci, při které dostanete velký prostor pro realizaci vlastních nápadů a řešení
  • Podpoříme vás v rozvoji odborných znalostí a dovedností, k dispozici Vám budou kolegové a kolegyně, kteří jsou odborníky/odbornicemi ve svém oboru
  • Možnost mezinárodního kariérního růstu
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené a nebojíme se sick days a nabízíme i dny na regeneraci
  • Budete mít možnost využít zvýhodněné produkty banky
  • Slevy u firemních partnerů a 20 000+ bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, sport, zdraví, relaxace, masáže, lázeňské pobyty)
  • V UniCredit Bank podporujeme talentované kolegy při budování kariéry a vzdělávání, proto budeš mít možnost rozvoje na školeních, workshopech

Preferred experience

Co od Vás očekáváme?

  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Praktické zkušenosti s SQL
  • Bude se Vám hodit znalost SAS, ale není to podmínka
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za výsledky práce
  • Schopnost rychle se učit

Meet the team

This content is blocked
Questions and answers about the offer
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků