Tato pozice již není k dispozici.

Junior datový analytik/čka

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Baví vás práce s daty a rádi byste nastartovali kariéru v bankovnictví? Do osmičlenného analytického týmu statutárního reportingu hledáme novou kolegyni nebo kolegu. O fungování banky reportujeme institucím, které bankovnictví regulují, např. Evropské centrální bance. Dle slov šéfa Tomáše sedne práce každému, kdo má rád intelektuální challenge a chuť poznat skrze data každý kout banky. Ale nemusíte se bát, kolegové Vás do všeho krok po kroku uvedou.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Budete zpracovávat a analyzovat data pro přípravu reportů
  • Pomůžete nám automatizovat přípravu stávajících výkazů
  • Poznáte fungování banky v rámci spolupráce s týmy z české i ze zahraničních poboček UniCredit
  • S kolegy a kolegyněmi budete spolupracovat na analýze a implementaci nových regulatorních požadavků
  • Budete mít na starost přípravu reportů COREP a FINREP

Co Vám za to nabídneme?

  • Samostatnou a zodpovědnou práci, při které dostanete velký prostor pro realizaci vlastních nápadů a řešení
  • Podpoříme vás v rozvoji odborných znalostí a dovedností, k dispozici Vám budou kolegové a kolegyně, kteří jsou odborníky/odbornicemi ve svém oboru
  • Možnost mezinárodního kariérního růstu
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené a nebojíme se sick days a nabízíme i dny na regeneraci
  • Budete mít možnost využít zvýhodněné produkty banky
  • Slevy u firemních partnerů a 20 000+ bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, sport, zdraví, relaxace, masáže, lázeňské pobyty)
  • V UniCredit Bank podporujeme talentované kolegy při budování kariéry a vzdělávání, proto budeš mít možnost rozvoje na školeních, workshopech

Požadavky na pozici

Co od Vás očekáváme?

  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Praktické zkušenosti s SQL
  • Bude se Vám hodit znalost SAS, ale není to podmínka
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za výsledky práce
  • Schopnost rychle se učit

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".