Sodexo Pass

Sodexo Pass

Recepční

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

Sodexo Pass

Sodexo Pass

    Nabídka

    Recepční

    • Praha

    Tato pozice byla obsazena!

    Jsou světovou jedničkou v poskytování zaměstnaneckých benefitů. Určitě znáš jejich stravenky, víš o někom, kdo využívá Cafeterii nebo super novinku ActivePass. Dělají toho ale mnohem víc. Jejich cílem je zlepšovat kvalitu života zaměstnanců. Nejen vlastních, ale i jejich klientů. Jsou 18. největší firmou na světě a v České republice působí už více než 25 let. Celý tým čítá více než 200 lidí. To není zrovna málo, ale i přesto se přátelí napříč odděleními a pamatují si jména svých kolegů.

    Popis pozice

    Sodexo Pass Česká republika a.s., jednička na trhu zaměstnaneckých výhod
    Rád/a si povídáš s lidmi a máš ve firmě o všem přehled? Baví tě vyřizovat poštu, vítat návštěvy nebo organizovat schůzky? Nemáš problém s organizací vlastního pracovního času? Chceš pracovat na částečný úvazek 6 hodin denně? Žádný problém, u nás se domluvíš a mohla by Tě zajímat práce na recepci u nás v Sodexo.

    V Sodexo děláme lidem radost. Naše produkty jim přinášejí ty nejlepší věci, co v životě jsou – dobré jídlo, zábavu s blízkými, odpočinek a mnoho dalšího. Našim klientům tak pomáháme motivovat jejich zaměstnance a poskytovat benefity. Navíc jdeme s dobou a digitalizujeme, takže budeš mít možnost být u vylepšování našich aplikací a dalších digi nástrojů.

    Co bude Tvým posláním?

    • Zodpovědnost za chod recepce, vyřizování telefonních hovorů a veškeré korespondence
    • Zadávání a zpracování faktur, a jiné administrativní zabezpečení chodu kanceláře
    • Každodenní údržba kanceláří (kávovar, kuchyňka, toaletní potřeby…)
    • Komunikace s dodavateli (úklid kanceláří, konferenční prostory, poštovní služby, kancelářské potřeby, apod.)
    • Pečovat o to, aby se u nás návštěvám a zaměstnancům líbilo (uvítání, ubytování, taxi, přístupy,…)
    • Příprava zasedacích místnosti pro schůzky a porady
    • Výpomoc se správou vozového parku

    Co by Ti nemělo chybět?

    • Optimistické naladění i v náročných situacích
    • Schopnost si zorganizovat pracovní úkoly s chodem recepce
    • Zkušenosti s práci v týmu
    • Energie na rozdávání
    • Schopnost domluvit se se zahraničními návštěvami v angličtině
    • Zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky
    • Běžná práce v Excelu Ti nedělá problém
    • Víš, že o věcech často rozhodují detaily, a umíš se na ně zaměřit

    Co nabídneme my Tobě?

    • Zaměstnání na částečný úvazek 6 hodin denně
    • Střídavá pracovní doba, 1 týden 7:30 – 13:30, 2.týden 11:30 – 17:30
    • Práci v živém centru naší firmy
    • Když ti to dobře půjde, dveře ke kariérnímu postupu, i mezinárodnímu, jsou tu stále otevřené
    • Rodinnou atmosféru, co se ve firmách jen tak nevidí
    • Fixní základní mzdu + bonusy vyplácené měsíčně
    • MultiPass Card nabitou stravenkami a propojenou s Cafeterií (možnost vlastního výběru benefitů)
    • ActivePass zdarma
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • 6 týdnů dovolené

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Kafetérie
    • Občerstvení na pracovišti
    • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • Příspěvek na vzdělání
    • Firemní akce

    Poznejte tým Sodexo Pass

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu