Tato pozice již není k dispozici.

DQ ANALYTIK

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

  • Analyzovat problémy datové kvality v datech.
  • Aktivně vyhledávat defekty v datech, analyzovat jejich příčinu a navrhovat nápravná opatření.
  • Budovat a udržovat knowledge base.
  • Spolupracovat s interními a externími analytiky i vývojáři.
  • Dodržovat standardy a metodiky v oblasti Data Governance, MDM a DQ.
  • Spoluvytvářet reporty DQ.
  • Pracovat na DQ projektech, přispívat k návrhu řešení DQ.
  • Podílet se na interních a akceptačních testech implementačních výstupů.

Co u nás získáš

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Možnost rozvíjet se při řešení náročných úkolů a uplatnit svoje názory, zkušenosti a znalosti.
  • Budete mít prostor pro nové nápady a inovace.
  • Časovou flexibilitu a možnost občasné práce z domova.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.
  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…).

    Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV. A nezapomeňte se na nás podívat na atmoskop.cz. Těšíme se na vás! Těšíme se na vás.

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na pozici

  • Máte zkušenost na obdobné pozici v oblasti DQ alespoň 3 roky.
  • Jste analytický typ a máte systematické myšlení.
  • Jazykem SQL hovoříte jako rodilý mluvčí
  • Ovládáte anglický jazyk slovem i písmem na dobré úrovni – komunikace s Vídní.Náskok máte, pokud máte zkušenosti s DQ nástroji (Ataccama DQC, DataFlux, Informatica apod.)