DIGITAL MEDIA PLANNER

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 1 rok
Dovednosti a odbornost
Outlook
Excel
Powerpoint

Omnicom Media Group

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Co budeš u nás dělat?

Tvořit online-marketingové strategie a pomáhat klientům dosahovat jejich cílů.

Rozvíjet oboustranně výhodná a dlouhodobá obchodní partnerství, jak s klienty, tak s publishery.

Reálně to znamená:

  • Vymýšlet strategii online kampaní a postarat se o její následnou realizaci - buď napřímo (digital planner u nás sám dělá přímý nákup) nebo zadáním briefu do oddělení aukčního nákupu. Planner tedy tvoří detailní mediaplány jednotlivých kampaní, vyhodnocuje jejich úspěšnost spolu s peformance specialisty, připravuje doporučení pro další pokračování kampaně a vyjednává co nejvýhodnější podmínky pro klienta.

  • Zpracovávat analýzy a reporty, formulovat závěry a doporučení.

  • Spolupracovat s našimi Digital Performance specialisty, Client service týmem, Publishery, ale i s naší vlastní kreativní agenturou Fuse. Pozice je zhruba z třetiny postavená na komunikaci a propojování těch správných lidí.

  • Nasávat novinky z mediálního trhu. Budeš moci využívat školení od našich partnerů jako je Googlu, Seznam či Facebook, získávat best practices z globální sítě Omnicom Media Group nebo se účastnit nejrůznějších workshopů, webinářů a konferencí v ČR i zahraničí.

  • Můžeš se i sám/a podílet i na vzdělávání klientů a studentů formou seminářů, být přednášejícím na MediaGuru akademie nebo součástí našeho OMG podcast týmu.

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu agentury OMD a dostaneš spoustu příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou zkrátka srdcovka.
Začít můžeš (ale nemusíš) ihned.

Víc o práci v našem digitálním oddělení se dozvíš v microsite OMG DIGITAL na našem profilu na Welcome to the Jungle (hledem Omnicom Media Group).

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž produkty dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. Pokud ti nevyhovuje každodenní docházka do kanceláří, můžeme se domluvit na částečné práci z domova.

Když nepůjdeš na oběd s kolegy do jedné z mnoha okolních restaurací, můžeš si objednat krabičkový oběd od Pohlreicha nebo jiných (méně známých, ale stejně dobrých) dodavatelů. Nebo si můžeš svůj oběd ohřát v našem Chilluoutu, kde si k jídlu můžeš vzít i nealko pivo nebo džus. Pro kávomilce jsou k dispozici kávovary na přípravu espressa a v případně zájmu i chemex s výběrovou kávou. Pro ostatní máme na výběr z velkého množství čajů a horkou čokoládu.

Myslíme i na tvé zdraví. Každý den je k dispozici čerstvé ovoce i hodinová lekce cvičení v tělocvičně přímo v budově (jóga, posilování core, kruhový trénink…). Pravidelně také vyhlašujeme fitness výzvy za hodnotné ceny a proplácíme startovné na běžecké závody. Nabízíme i Multisportku s příspěvkem dle délky zaměstnání ve firmě.

Užiješ si dva týdny placeného celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Také přispíváme na jídlo a proplácíme soukromé hovory.

O permanentním vzdělávání v oboru jsme psali už výše. Kromě toho se můžeš přihlásit i na jiná školení třeba na PowerPoint, Excel nebo asertivitu. A aby to bylo i o zábavě, pozveme tě na teambuildingy, oslavy narozenin, vánoční večírek, letní únikovku nebo tématické brunche.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Welcome to the jungle (https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/omnicom-media-group) a na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz). Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2).

Líbíme se ti? Ozvi se nám a přilož CV/odkaz na LinkedIn.

Požadavky na pozici

Co bys měl/a umět?

Tvou největší výhodou bude praxe na obdobné pozici v marketingové agentuře. Může to být i zkušenost v performance marketingu – důležitý je celkový přehled o digital marketingu a praktická zkušenost v něm – pozice není juniorní.

Přínosem bude také znalost webové analytiky, základy HTML nebo zkušenost se světem e-commerce.

Hlavně by ti to ale mělo myslet analyticky a logicky.

Náš byznys je postavený na češtině / slovenštině. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s našimi klienty a s naší centrálou. V angličtině i prezentujeme, proto bys mělúa umět anglicky nejen psát, ale i mluvit.

“Must” je i práce s Microsoft office. Měl bys ovládat Outlook, tvořit prezentace v PowerPointu i hravě zvládnout práci s Excelem.