Koordinátor/ka politické spolupráce

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.

Pozice

Popis pozice

Politici vytvářejí zákony a další předpisy, které mají přímý vliv na podmínky, ve kterých zvířata žijí. Jistě i Vy chcete, aby zvířata měla v tomto procesu dostatečné zastání. Bohužel to vůbec není samozřejmostí. Až příliš často se dostávají do popředí zcela jiné zájmy. Abychom zvířatům dokázali reálně pomoci, musíme budovat vztahy s politickými aktéry a vytrvale u nich prosazovat lepší zákony pro zvířata.

S ochranou zvířat úzce souvisí rozvoj rostlinných alternativ k živočišným produktům. Rovnice je totiž jednoduchá – čím více se budou rostlinné alternativy prosazovat, tím méně zvířat bude muset trpět v otřesných podmínkách velkokapacitních farem. Mnohé státy již rozvoj rostlinných alternativ podporují, v Česku však zatím převažuje snaha házet jim nejrůznější klacky pod nohy. A to je zapotřebí změnit.

S ohledem na velké výzvy, které nás v této oblasti čekají, hledáme posilu do našeho týmu koordinátorů politické spolupráce.

Náplň práce

  • Oslovování politiků, jednání, budování vztahů

  • Spolupráce na přípravě a realizaci kampaňových strategií

  • Vytváření podkladů; rešerše a jejich transformace do snadno srozumitelných výstupů

Požadavky na pozici

Požadavky

  • Zájem o dění na české politické scéně

  • Zájem o práva zvířat a rostlinnou stravu

  • Dobrý mluvený a písemný projev, reprezentativní vystupování

  • Komunikativnost, asertivita, vytrvalost

  • Analytické myšlení, schopnost systematické práce

  • Organizovanost, samostatnost, zodpovědnost a dobrý time management

  • Komunikativní angličtina

Proces náboru

Od nás dostanete

  • Jedinečnou a smysluplnou práci v týmu super lidí zapálených pro ochranu zvířat

  • Práci na plný úvazek (HPP)

  • Zázemí pražské kanceláře, i částečnou možnost homeoffice – není potřeba bydlet v Praze a do kanceláře docházet denně, ale rádi se v týmu scházíme osobně

  • Dotovanou Multisport kartu za 500 Kč měsíčně, dobrou kávu v kanceláři

  • Nástupní mzda: 37 000 Kč + cca. 2200 Kč příspěvek na stravování + navýšení dle mzdové politiky organizace

V případě zájmu o spolupráci prosím přiložte:

  1. své CV

  2. vypracovaný krátký úkol – představte si, že máte jít na schůzku s ministrem zemědělství jednat o revizi stanoviska k označování rostlinných potravin; sepište bodově, co si dopředu připravíte, jaké argumenty použijete a jaký konkrétní požadavek budete mít

  3. volitelně video, ve kterém se představíte a během maximálně jedné minuty vysvětlíte, proč bychom zrovna Vás měli pozvat na pohovor

(Video vložte jako odkaz do kolonky Web a úkol nahrajte namísto motivačního dopisu.)

Pokud čtete tuto větu, znamená to, že inzerát je stále aktuální a Vaši přihlášku posoudíme, pokud nám ji pošlete do 2 dnů. (Pokud potřebujete víc času, volejte 776 053 932.)

Nekompletní přihlášky bohužel nebudeme posuzovat.