McDonald's

McDonald's

IT specialist

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

McDonald's

McDonald's

  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na tobě a tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým a rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald’s? První stupínky organizační struktury
začínají u hranolek, ve 20 můžeš vést celou restauraci a zároveň se z tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno tě naučíme. To jsou naše #skillsforlife.

Popis pozice

Jaká bude Vaše práce?

Tato pozice je vhodná pro absolventa VŠ (případně studenta vyššího ročníku VŠ) který má chuť podílet se na vzniku dalších restaurací McDonald´s v České republice.

  • budete mít na starosti správu restauračních pokladních a informačních systémů (MS Windows Server, virtualizace, Cisco network devices)
  • budete písemně i telefonicky komunikovat s našimi externími dodavateli (často v anglickém jazyce) a s interními globálními technologickými týmy
  • a samozřejmě bude spolupracovat s týmem IT na dalších projektech a technologiích

Co očekáváme?

  • na této pozici je nezbytná pokročilá znalost MS Office stejně jako znalost anglického jazyka
  • budete se samostatně rozhodovat a vaše práce bude vyžadovat důraz na svědomitost a pečlivost
  • základní znalost Windows Serverů, virtualizace, topologie sítí je důležitá
  • řidičský průkaz B
  • termín nástupu domluvíme, ideální je pro nás listopad 2020

Co nabízíme?

  • 100% zaučení v odd. IT a seznámení s restauračním provozem
  • vstřícnost při plánování pracovní doby
  • prostor pro seberealizaci
  • možnost profesního růstu
  • skvělý tým, moderní pracovní prostředí (Praha 5 - Radlice) a řadu malých překvapení v průběhu celého roku

Co je třeba udělat?

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete své CV i v anglickém jazyce. První část výběrového řízení bude probíhat on-line.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.