Tato pozice již není k dispozici.

Dlouhodobá brigáda v Mekáči! Až za 157 Kč/hod!

Smlouva na dobu určitou
Benátky nad Jizerou
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Skvělá brigáda dlouhodobě! Přidej se k nám!

Chceš si přivydělat a zároveň se dál věnovat studiu, koníčkům či jiné povinnosti? Tahle brigáda bude ta pravá! U nás si můžeš směny naplánovat podle svých potřeb.

Hledáme kolegy, který zvládnou pracovat do půlnoci, nebo od 6 ráno. Svoz budeš mít zajištěný, pokud se nemáš jak dostat do práce.

Co můžeš od této práce čekat?

U nás se nudit nebudeš. Již první den tě naučíme, jak dělat číze, big maca a další sendviče. Na dalších směnách si osvojíš práci na pokladně a načas se také staneš zmrzlinářem. Zkrátka u nás vystřídáš nespočet profesí od příjmu až po výdej objednávek. Když budeš šikovná/ý, brzy můžeš vést i tým kolegů.

Co potřebujeme od tebe?

Aby ses nebál/a komunikovat se zákazníky a kolegy a aby na tebe bylo spolehnutí. Vše ostatní tě postupně naučíme.

Abys zvládl odpracovat alespoň polovinu víkendů v měsíci.

Co ti nabízíme?

  • Dostaneš nástupní mzdu až 157 Kč/h.
  • Když ti práce půjde dobře, brzy povýšíš na pozici s příplatkem 10 Kč/h.
  • Příplatky za víkendy, státní svátky a noční.
  • Za skvělou práci nebo vítězství v zaměstnanecké soutěži tě odměníme FlexiPassy.
  • Práce pro tebe bude i zábavou. U nás tě čeká uvolněná, neformální atmosféra.
  • Staneš se součástí přátelského kolektivu a občas společně něco podnikneme i mimo práci.
  • Směny si můžeš naplánovat podle tvých možností. Třeba podle toho, jak ti to jede do práce.
  • Zkušenosti od nás se ti budou hodit do jakéhokoliv dalšího zaměstnání.
  • Máš možnost si u nás dát stravu s 50% zaměstnaneckou slevou.
  • Mzda ti na účet přijde nejpozději 10. den v měsíci.
  • Budeš mít benefitní kartu s kupóny do McDonald's v ČR a našim partnerům.

Ozvi se nám a přidej se k nám!

Stačí jen kliknout na tlačítko "Mám zájem", nebo nám rovnou zavolej na číslo 774 921 268.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".