Tato pozice již není k dispozici.

Datová analytika & automatizace –⁠ Associate Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Tým KPMG Lighthouse patří mezi lídry na trhu v oblasti automatizace, umělé inteligence a adaptace nově vznikajících moderních technologií.

Nyní k sobě hledáme posilu se zájmem o moderní technologie, silným analytickým myšlením a chutí hledat a zavádět ta nejlepší řešení. Pojď s námi využívat data, automatizační nástroje, pokročilou analytiku a umělou inteligenci k transformaci podnikání našich klientů, a tím pomáhat optimalizovat chod jejich společností.

Na jakých projektech se podílíme

  • hledáme slabá místa v procesech, která vedou k nadbytečné manuální práci, navrhujeme nejvhodnější způsoby automatizace
  • optimalizujeme back-office, kde navrhujeme způsob řízení, KPIs, zapojení nových technologií nebo změny pracovních postupů
  • robotizujeme procesy, které jsme identifikovali jako vhodný způsob optimalizace
  • všechny naše projekty mají jasně definovanou přidanou hodnotu pro klienty, která je vždy založena na datech

Čemu se u nás budete věnovat

  • analýze prostředí klienta, identifikaci slabých míst a návrhu inovativních řešení
  • mapování a optimalizaci procesů
  • návrh a implementace end-to-end datových řešení
  • programování v Pythonu (skriptování i data science)
  • rozvíjení principů AI a machine learning
  • sledování a kontrole zaváděných řešení v praxi
  • přípravě a moderování workshopů pro klienty

Co je pro nás důležité

  • VŠ vzdělání (datový nebo ekonomický obor výhodou)
  • zkušenost s datovou analytikou i automatizací (znalost RPA nástrojů výhodou)
  • zájem učit se a vzdělávat v oblasti AI
  • práce s databázemi (zejména SQL)
  • silné analytické myšlení a cit pro detail, chuť tvořit inovativní řešení
  • schopnost rychle se zorientovat, argumentovat, navrhnout řešení, řídit diskusi a očekávání
  • rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti
  • skvělá znalost PowerPointu a Excelu

Co získáte v KPMG?

  • možnost budovat kariéru v týmu zkušených profesionálů v rámci silné, celosvětové poradenské společnosti
  • příležitost měnit a zlepšovat fungování společností kolem vás skrze zajímavé projekty
  • 25 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • kompenzace za práci případně konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace – např. ITIL, PRINCE…
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • možnost flexibilního Homeofficu
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • fajn kolektiv , teambuildingy, společné snídaně, zdravé úterky