Media Planner

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Powerpoint

IPG Mediabrands CZ

Pozice

Popis pozice

Na čem se budeš podílet?:

·  Přípravě plánů a doporučení pro kampaně svěřeného klienta

·  Monitoringu a analýzách mediálního trhu a konkurenčních mediálních aktivit

·  Plánování reklamního prostoru v mediích (off-line i on-line)

·  Spolupráci se skvělými a zkušenými kolegy z nákupních týmů

·  Spolupráci při tvorbě a prezentaci mediální strategie

·  Denní komunikaci s klientem a interními lokálními i mezinárodními týmy

Požadavky na pozici

Čím nás zaujmeš?

·  Zájmem o tento obor a chutí učit se

·  Komunikačními a vyjednávacími schopnostmi

·  Analytickým přístupem a logickým myšlením

·  Obecnou orientaci v lokálním mediálním prostředí (off-line i on-line)

·  Samostatností, schopností prioritizovat si práci a dotahováním do konce

·  Pokročilou úrovní angličtiny písemně i ústně

·  Výbornou znalostí práce na PC, a především v Excelu a Powerpoint

·  Znalost programů Adwind Kite, Data Analyzeru a Buyinu pro Tebe bude výhodou

Co Ti můžeme nabídnout?

·  Podporu v rámci Tvého osobního růstu a rozvoje vč. zaškolení

·  Skvělý start kariéry v mediální agentuře s možností získat znalostí a zkušeností z mediálního trhu

·  Práci na zajímavých klientech

·  Přátelské firemní prostředí a fajn partu kolegů a kolegyň

·  Zázemí mezinárodní společnosti a možnost komunikace s mezinárodními týmy

·  Moderní kanceláře u Karlínského náměstí hned u Vltavy

Proces náboru

vstupní telefonický pohovor (10-15 min), osobní pohovor s HR a managerem týmu